Recenzie a články o Flexa Plus výžive pre kĺby? Pozor!

Recenzie a články o Flexa Plus výžive pre kĺby? Pozor!
5 (100%) 2 hlas[ov]

Hľadáte skutočné nefalšované recenzie venované prípravku Flexa Plus o ktorom sme už písali? nenájdete ich. Všetko sú fingované falošné magazíny a miesta, ktoré sa len snažia predať tieto prípravky nasilu ľuďom, ktorí netušia, že mnohé okolo toho je len falošný podvod. Podarilo sa nám nájsť niekoľko portálov, ktoré pritom vôbec nie sú magazíny o zdraví, ako sa snažia vyuerať. Obsahujú obrovské kvantum falošných informácií, fingované nepravdivé články a správy s reklamným priestorom plným manipulácie a zavádzania. Niečo doslova neuveriteľné.

Flexa Plus recenzie a hodnotenie

Veľký pozor pred nasledovnými stránkami:

  • http://www.vitalnet.cz/clanek/rozluc-se-s-problemy-s-kloubami-s-flexa-plus/
  • http://www.24fitness.pl/cz/Kr%C3%A1sa/Flexa+Plus+-+kapsle,+recenze,cena.html
  • http://www.vitall.sk/clanok/flexa-plus-prirodzeny-sposob-na-zdrave-kby/
  • http://www.familyfit.sk/sk/zdravie/flexa+plus+-+doplnok+pre+starostlivos%C5%A5+o+k%C4%BAby.html
  • http://www.slovakexportregister.eu/sk/zdravie/flexa+plus+%E2%80%93+nov%C3%BD+%C5%A1tandard+v+starostlivosti+o+k%C4%BAby.html
  • http://flexaplus.org/
  • http://www.flexaplus.hu/#
  • http://www.flexa.lv/#
  • http://bg.flexaplusshop.com/
  • http://www.medicalcentrum.eu/sk/zdravie/flexa+plus+-+specialista+na+ochranu+klbov.html

Ani jeden článok nie je pravdivý a jazykové mutácie predajného webu, ktoré sú v zozname tiež, obsahujú zaujímavé drísty. Skúste keď tak cez prekladač, nech sa pobavíte.

Flexa Plus na kĺby

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.