HOAX

Pozor na Vivese Senso Duo Oil či Antidote weby na rast vlasov

Pozor na Vivese Senso Duo Oil či Antidote weby na rast vlasov
2.6 (52%) 5 hlas[ov]

A je to tu. Nová vlna podvodných bannerov, kradnutých fotografií a podvodných hlásení, výmyslov a svinstva, ktoré sa nedá zrušiť. Tentoraz objavujeme tieto bannery aj na portáli Databazeknih.cz, na Cas.sk, Linkuj.cz, Uloz.to a na množstve iných portálov. Mohutná kampaň láka slovenských používateľov internetu na zázračný prípravok na rast vlasov. Cieľom je zase podvodný web, ktorý prezentuje žvásty a odporné prehnané texty o zázračných účinkoch prípravku kúry Vivese Senso Duo Oil a iné bannery hovoria o nejakej látke Antidote. Na každom jednom je údajne nejaký Slovák, ktorý objavil tajnú metódu. V čom tajnú? Akú tajnú? Veď keď kliknete, nedozviete sa o tom Slovákovi ani o metóde nič. Cieľové stránky podvádzajú v každom druhom slove, zavádzajú a odrbávajú ľudí naozaj obzvlášť nechutným spôsobom.

Podvodný banner:

Teta vlasy

inzercia:

Banner obsahuje text: “Vedci zo Švajčiarska varujú: zahustíte vlasy o 67% vďaka novej kúre”
Ak sa dostanete na web, čaká vás hlásenie “Komentár: Kúra Vivese Senso Duo Oil na rast vlasov u žien a mužov bola vo väčšine obchodov vypredaná, ale dnes: 12 januára 2016 stále môžete ju dostať on-line.”. Ten text sme si skopírovali 12. januára a keď prídete 14. januára, nájdete tam 14. januára. Dátum saneustále posúva, abyvytváral každý deň psychologický nátlak, že musíte akciu využiť dnes, lebo je všade vypredaná a len tu je posledná šanca. Omyl.
Je to zavádzanie. Problém je, že žiadna lekáreň, ktorú sme oslovili nemá o týchto prípravkoch žiadnu evidenciu, žiadnu zmienku v systémoch.
Falošná informácia na webe: “Naša reportérka Lenka Svetlíková skúma nový prostriedok zahusťujúci vlasy, ktorý si rýchlo získava obľubu po celom svete.”

Ak si pozriete na podvodných stránkach: http://worldglobalnews.com/421/clanky/senso-duo/ tvár tejto údajnej reportérky, budete prekvapení. Na stránkach v inom jazyku nájdete rovnaký ksicht s iným menom. Slečna sa premenovala. No ty vole! A odkiaľ, že tá slečna vlastne je? Z fotobanky Shutterstock.

Nereálne drísty, pri ktorých krútite hlavou: “Nová kúra na rast vlasov u žien a mužov predstavuje prevrat, na ktorý sme roky čakali. Je to protijed na alopéciu, začervenanie a zhoršovanie kondície vlasov – švajčiarski kozmetickí odborníci nemajú pochybnosti. Ich inovatívny prístup k regenerácii vlasových korienkov umožňuje získať za mesiac účes hustejší až o 67%.”

  • viete, je obdivuhodné, koľko sily podvodníci venujú do prezentácie falošných stránok, do predaja bez obchodných podmienok a sídla firmy. Koľko peňazí vrážajú do bannerových kampaní a ako veľmi vehementne chcú ľudí podvodom obrať o peniaze.
  • vymyslené identity, falošné fotografie, falošné mená a ľudia sú nepoučiteľní. Ak by neboli objednávky, nemajú to z čoho financovať.
inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
1
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:HOAX

Komentáre sú ukončené