Pochybné praktikySpam

Otravná fingovaná sex zoznamka Cazavo.sk vás rovno prihlási

Otravná fingovaná sex zoznamka Cazavo.sk vás rovno prihlási
3.2 (64%) 5 hlas[ov]

Niečo neuveriteľné. Na email mi dorazilo hlásenie o tom, že môj účet bol úspešne vytvorený. Akési stránky o ktorých som nikdy nič nepočul mi vytvorili konto a ja sa môžem prihlásiť. Čo iné ako spam?! Problém však je, že som členom portálu o ktorý nemám záujem a ani nechcem byť jeho členom, pretože to nepotrebujem. Následne mi v pošte našla manželka prihlásenie na sex zoznamku a vysvetľuj. Demencia debilnej služby, ktorá môže byť rozvracačom pokojného dňa v pokojnom manželstve si dovoľuje vytvárať svojich používateľov presne tak, ako mnoho rovnakých služieb pred ňou. Ide pritom o ďalšiu z veľkej hromady sex zoznamiek, ktoré spamom získavajú návštevnosť a aby tam niečo bolo z prvých inzerátov, vytvorili viacero fingovaných účtov. V súčasnosti je tam však toľko falošných inzerátov, že je celkom zbytočné očakávať nejaké skutočné osoby. Kam sa pozriete, tam sú fotografie stiahnuté z internetu.

cazavo.sk spam

inzercia:

Príklady
Užívateľ Coccinka je krásne mladé dievča, ktorému by možno niekto chcel aj napísať, no ak by aj odpísal nejaký špekulant, neodpíše samotná dievčina, ktorej fotky sa na webe objavujú už takmer dva roky.
Jej profil: http://cazavo.sk/members/871504823/gallery/ a originály sú nižšie.

Rovnaká slečna ako sa nachádza s menom Orchidea tu, sa nachádza aj na nechutne chaotickej a hnusnej zoznamke seznamky.net. Jej profil: http://cazavo.sk/members/1384579133/ a originály tiež nižšie

Originály si môžete pozrieť na zdrojoch uvedených nižšie. Prosím,  v žiadnom prípade odkazy nenavštevujte, pokiaľ nemáte viac ako 18 rokov a váš počítač nie je veľmi dobre chránený proti vírusmi a iným internetovým neporiadkom. V žiadnom prípade nevstupujte na nasledovné stránky v prípade, pokiaľ nemáte dostatok skúseností s pohybom na nebezpečných stránkach:
– best-video-channel.blogspot.sk/2013/03/amateur-swedish-schoolgirl-posing-nude_12.html
– www.amateurcool.com/archive/page316.html
– www.cumonprintedpics.com/viewtopic.php?f=9&t=67999&start=270

Ako je to možné?
Ako je možné, že vás niekto prihlási len tak? Nevedno. Pri pokuse odhlásiť sa mi prišlo potvrdenie o tom, že na mňa čaká ešte veľa zábavy, pritom ma z ničoho nikde služba neodhlásila. Zaberie jedine filtrovanie pošty a hádzanie rovno do koša. S dementnými bláznami sa doťahovať nemá cenu, šetrite si preto nervy. Samozrejme, ak chcete viac funkcií v tejto zoznamke, potrebujete zaplatiť slušné peniaze. Mimo to, kopec krásnych dievčat tam vyzerá, akoby naozaj všetky dievčatá chceli len to jedno. V skutočnosti možno ani len netušia, že sú tu.

Na pobavenie:
Pozrite si email, snímku toho, ako vyzerala správa po prijatí. Poslali totiž hneď prístupové heslo v tvare v akom by som si nikdy osobne heslo nedával. Čo je ale zarážajúce, sami nevedia čo posielajú, pretože vo svojom spame zabudli nastaviť prednastavenú šablónu na konkrétnu slovenskú doménu. Majú totiž viacero zoznamiek vo svete na rôznych doménach, len pri podobných emailoch striedajú namiesto nápisu LL.M/SITENAME presnejšie domény. V tomto prípade na to zabudli a tak ľudí síce spamujú, ale zobrazujú tam aj poriadnu hlúposť.

Odkazy v článku nie sú zámerne uvedené ako klikateľné. V prípade záujmu stlačte vo svojom prehliadači CTRL T a vložte adresu do novej stránky.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

    Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

    Viac v rubrike:Pochybné praktiky

    Komentáre sú ukončené