Vraj ho vykopli z luxusného obchodu, lebo bol chudobný – Zodiac a podvody

Vraj ho vykopli z luxusného obchodu, lebo bol chudobný – Zodiac a podvody
3 (60%) 2 hlas[ov]

Vo Facebook reklame sa objavujú novinky ako na obrázku. Mladík si chcel kúpiť drahé auto – Lamborghini a údajne ho vykopli, pretože bol chudobný. Samozrejme, teraz sa začne búriť bežný ľud, ktorý cíti krivdu že jednému z “našich” niekto zo snobov ukrivdil a hor sa pozrieť, čo sa stalo. Vidíte v nich text napríklad v znení “Bezdôvodné vykopnutie – je toto najlepšia možná pomsta?” a čo sa dozviete? Žiadny muž, nikoho nevykopli, žiadna pomsta.
Vykopnutie v reklame na facebooku

Celé je to len podvod na doméne: https://breakingdailynews.com/slovensko/1/

je len nezmyselný, nelogický, absurdný, vymyslený podvodný web, ktorý nemá nič fungujúce a pravé. Všetko, čo na stránke nájdete, je narafičené, umelé a falošné. Magazín nemá žiadne odkliky, text sa vás snaží nalákať klamstvami na akúsi hru ZODIAC, spomínajú človeka menom Jozef Tóth z Bratislavy.

Falošné noviny

Kde je pravda?

Ide o podvod, ktorý zneužil skutočné video

To, čo tieto podvodné stránky používajú, je v skutočnosti zahraničné video na Youtube, ktoré nemá nič spoločné s onluine hazardným systémom, ktorý sa na stránke zobrazuje s logom Zodiac a nemá nič spoločné ani so Slovenskom či vykopnutím z predajne.
V skutočnosti je na snímke americký FIFA Youtuber W2S, ktorý si auto kúpil za vlastné.

Všetko je však podvodné svinstvo. Zmanipulovaný obsah, vymyslené podvodné komentáre a ďalšie prvky vás cez tieto fingované stránky majú len presvedčiť, aby ste vyskúšali online hazardné hry priamo cez nich lebo len vďaka týmto hrám zbohatnete o ďalšie peniaze.
Za žiadnych okolností ničomu podobnému neverte. Už len tou zmanipulovanou grafikou stránky vystrašili Jaroslavu M. ktorá nás na podvodné stránky upozornila, následne sme mali šťastie na reklamu na Facebooku.
To, že sa tieto podvody vo veľkom objavujú na Facebooku je žiaľ aj dôsledok toho,  že Facebook nedáva šancu upozorniť na  tieto praktiky. Ak s nimi nesúhlasíte, nedokážete upozorniť na podvody a ilegálne praktiky. Okrem toho Facebook ignoruje aj písomné sťažnosti, žiadosti, emailom či papierovou formou.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.