HOAX: Facebook údajne zablokuje účty mladším ako 16

HOAX: Facebook údajne zablokuje účty mladším ako 16
5 (100%) 1 hlas[ov]

Momentálne najsinejší výmysel, aký sa na Facebooku šíri, je o údajnom zrušení účtov všetkým užívateľom, ktorí majú nastavený vek menej ako 16 rokov. Radi by sme vás informovali, že ide o výmysel konkrétneho miesta, ktoré sa pritom už dávnejšie vyprofilovalo ako miesto plné nepotvrdených hoaxov a poplašných správ v snahe čo najviac si ukrojiť z koláča návštevnosti. Neverte tomu. Viac sa k tomu ani nedá dodať. Sprostosť hrubozrná, amatérska, nepremyslená a hlúpa. Facebook nemôže na základe veku zrušiť účty a už vôbec sa neodstaví od užívateľov, ktorí tvoria výraznú časť zisku.

Podvodný príspevok a zákaz facebooku

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.