Spam

Domrvený spamový útok so zázrakom na pokožku Removio

Ohodnoťte článok

Falošný šmejd REMOVIO tvrdí, že odstraňuje papilómy, bradavice, inde zase že je zázračným krémom na pokožku celkovo. Jedno je však isté. REMOVIO si robí reklamu neodhlásiteľným otravným spamom, promuje sa vo falošných reklamách s falošnými tvrdeniami a na stránkach je falošné tiež absolútne všetko. Od vymysleného lekára, po všetkých uvádzaných zákazníkov, ktorí vraj prípravok použili.Čo teraz tí babráci vyviedli?

Removio spam

inzercia:

Domrvili spam propagujúci Removio

Ak už spamujete tisíce adries hromadným spamovým útokom, je dobré porozmýšľať nad tým, či vôbec robíte správne. V prvom rade, akýkoľvek spam nie je správny typ marketingu. Ale horšie je, keď si Slovinsko spletiete so Slovenskom a pošlete spam v inom jazyku. Už sme si zvykli. že pre podvodníkov z USA a z rusky hovoriacich krajín je Slovensko a Slovinsko jeden a ten istý štát, takže by sme si mohli rozumieť.

Tí, ktorí riešia marketing, či skôr babráci s veľkým spamserverom, odoslali email na tisícky slovenských firiem a živnostníkom, či do občianskych združení. Až zhruba po niekoľkých hodinách si všimli, že niečo nebude v poriadku a tak prepli na slovenčinu.

Odporúčame

Vzhľadom na to, že prípravok nemá jasného autora, pôvod, zloženie, krajinu pôvodu a netušíme o ňom nič, neodporúčame dôverovať ničomu na falošných stránkach s falošnými ľuďmi a menami. Liečbu kožných problémov ponechávajte na poradenstvo s dermatológom, alebo v lekárni. Za žiadnych okolností neodporúčame akékoľvek spojenie s podobnými predajcami, ktorí pre marketing používajú falošné informácie a podvodné praktiky.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

    Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

    Viac v rubrike:Spam

    Zanechajte komentár k článku

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *