Internetové podvody

Bioxelan na vrásky, podvod ako fras a vraj bezpečný Centrum.sk

Bioxelan na vrásky, podvod ako fras a vraj bezpečný Centrum.sk
4.6 (92%) 5 hlas[ov]

Centrum.sk len nedávno spustilo kampaň, že ponúka bezpečný email bez podvodníkov a hneď dnes na obed vedľa okna so zoznamom prijatých emailov veľká reklama od eTarget na ošetrenie pleti záhadným prípravkom Bioxelan.Celá kampaň je na smiech, pretože stále ponúka ľahkú cestu do pekla. Ktokoľvek s väčšou dôverou a snahou o zbavenie vrások (kto iný, ako staršia generácia) môže ľahko uveriť nechutnému rozsiahlemu podvodu s obrovským množstvom prvkov (údajné vedecké potvrdenia, lekári, iní zákazníci, fotografie, texty a pod)

Centrum vraj čisté, ha

inzercia:

Všetok obsah, ktorý nájdete na stránke http://www.mystylebasics.com/1091339.html?banner_id=2&utm_source=etarget&utm_medium=cpc&utm_campaign=etarget  alebo http://www.mystylebasics.com/1091339.html je snáď zlý vtip. Na tú správnu stránku sa dostanete len cez celú adresu s UTM kódom. Niečo také skutočné stránky nikdy nespravia. Vraj Elena Miháliková z obce Dobšiná a učiteľka anglištiny – nie, čítate správne, anglištiny. Skopírované fotografie, vymyslené mená, vymyslené texty a klamstvo ako vyšité. Uveriteľné hlavne tou generáciou, pre ktorú má byť na Centrum.sk poskytovaný email presne pre ľudí, ktorí nechcú naletieť a byť vystavený podvodníkom. Vážne? Ako vtipne a ironicky to znie.

Bioxelan

Bioxelan je žiaľ len jeden z mnohých pochybných výrobkov

Rovnaký podvod ako Bioxelan je aj na nižšie uvedených stránkach. Preto, že je to len skopírovaný podvodný narafičený obsah s vymysleným textom, ktorý, ako to už býva, beztrestne okráda ľudí. Inde ho nazývajú Bonatox, inak je obsah totožný.

– livejorhh.ru/zdorov-molodost11/
– blogotale.com/bx/elena/?tid=1540593173
– blogisstore.com/bx/elena/?tid=1601338793

Množstvo zavádzania nájdete na tomto webe:
http://www.getfirmskin.com/SK_official_web_site-ata/
http://www.bioxelan.com/SK_official_web_site-ata/
– fotky sú niektoré pritom nakradnuté z oficiálnych stránok permanentného makeupu ContureMakeup©, ktorý reálne funguje a nemá nič spoločné spodvodníkmi stojacími za BIOXELAN a jeho kópií.

Varovanie

prípravok BIOXELAN podporuje falošná podvodná recenzia, ktorá priamo navádza na kúpu. Nejde o skutočnú recenziu.
– recenzieproduktu.com/bioxelan-skin-renewal-excellence/
– recenzeproduktu.com/bioxelan-skin-renewal-excellence/

Varovanie 2

Stránky http://www.mystylebasics.com/1091339.html sú uvádzané ako stránky Slovenskej lekárskej asociácie. Ide o podvod. Stránky nemajú nič spoločné s asociáciou, lekári sú vymyslení, neexistujú, fotografie sú falošné, texty sú veľmi zlým prekladom podvodných textov. Upozornite svojich blízkych, ktorí zvažujú nákup podobného prípravku, aby najskôr vec preverovali. žiaľ, toto posúva Centrum.sk priamo svojim používateľom v reklame, hoci láka na bezpečný internet. Pozastavuje sa nám rozum.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené