Ako sa ihneď odhlásiť z Badoo, emaily zo spamovacej zoznamky

Ako sa ihneď odhlásiť z Badoo, emaily zo spamovacej zoznamky
3.6 (72%) 10 hlas[ov]

Badoo, to je známa spamovacia zoznamka, ktorej v minulosti absolútne nič nehovorila ochrana osobných údajov, súkromia a neuveriteľne absurdnými a drzými klamstvami zavádzala vo viacerých smeroch adresátov ich spamu. Dnes, kedy jej agresivita mierne ustúpila, sa aj tak naďalej stretávame so spamom a mnohí hľadáte odpoveď a pýtate sa, ako sa odhlásiť z prijímania emailov.

Ako sa odhlásiť
Napriek tomu, že ide o naozaj veľmi jednoduchý úkon, majú s ním mnohí problém. To isté predstavuje aj prípad MyZamana z Indie. Každý email z poslednej spamovacej várky nie staršej ako pár mesiacov, už obsahuje na spodnej časti emailovej správy aj sivý text. V ňom je jediný odkaz, na ktorý ak kliknete, malo by vás to dostať na odhlasovaciu stránku, kde by po vstupe malo svietiť upozornenie, že ste boli odhlásení z prijímania emailov. To je celé, celá veda. Faktom je, že v Badoo zostáva aj naďalej váš účet, ktorý ste si nikdy nevytvárali a vytvoril vám ho tento systém.

Badoo a odhlásenie emailov

Odporúčanie ľudí, ktorí majú so systémom skúsenosti, ale aj naše odporúčanie je, vôbec sa nevenovať systému, ktorý sa klamstvom a nekalými praktikami snaží získať vašu pozornosť a vaše používanie.

Inzertná plocha

Zľavy na pobyty v zahraničí

Odporúčané pre Vás

O autorovi článku: admin

1 Comment

Comments are closed.