Ako sa ihneď odhlásiť z Badoo, emaily zo spamovacej zoznamky

Ako sa ihneď odhlásiť z Badoo, emaily zo spamovacej zoznamky
3.6 (72%) 10 hlas[ov]

Badoo, to je známa spamovacia zoznamka, ktorej v minulosti absolútne nič nehovorila ochrana osobných údajov, súkromia a neuveriteľne absurdnými a drzými klamstvami zavádzala vo viacerých smeroch adresátov ich spamu. Dnes, kedy jej agresivita mierne ustúpila, sa aj tak naďalej stretávame so spamom a mnohí hľadáte odpoveď a pýtate sa, ako sa odhlásiť z prijímania emailov.

Ako sa odhlásiť
Napriek tomu, že ide o naozaj veľmi jednoduchý úkon, majú s ním mnohí problém. To isté predstavuje aj prípad MyZamana z Indie. Každý email z poslednej spamovacej várky nie staršej ako pár mesiacov, už obsahuje na spodnej časti emailovej správy aj sivý text. V ňom je jediný odkaz, na ktorý ak kliknete, malo by vás to dostať na odhlasovaciu stránku, kde by po vstupe malo svietiť upozornenie, že ste boli odhlásení z prijímania emailov. To je celé, celá veda. Faktom je, že v Badoo zostáva aj naďalej váš účet, ktorý ste si nikdy nevytvárali a vytvoril vám ho tento systém.

Badoo a odhlásenie emailov

Odporúčanie ľudí, ktorí majú so systémom skúsenosti, ale aj naše odporúčanie je, vôbec sa nevenovať systému, ktorý sa klamstvom a nekalými praktikami snaží získať vašu pozornosť a vaše používanie.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Jedna odozva

  1. alzbetacierna máj 12, 2013

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.