Spam

Darček k sviatku Sv. Václava: hromadný český spam a jeho obsah

Ohodnoťte článok

Septembrový spam, ako uvádza odoslaný k sviatku svatého Václava, bol v skutku prekvapením. Dorazil pritom na tri testovacie adresy. Neznámy pôvod a spôsob zhromaždenia adries bude mať zrejme spojitosť s niektorou z veľkých databáz aktualizovanou o ďalšie zdroje a zneužití miesta v slovensko-českom internetovom priestore. Spam totiž posiela odkaz na stránky, schopné vyliečiť každého. Vierou. Hneď po kliknutí na odkaz (toto bežne nerobte) sa otvorí stránka s hudbou s náboženskou tematikou. Trapas prvej triedy v podobe kresťanského rapu sa na rap snažil len podobať. Stránky sú plné rôzneho materiálu o Bohu, z televízií, s hudbou a podobne. Nevedno, prečo sa vydali cestou spamu, no očividne to vidia ako jedinú možnosť reklamy.

Náboženský spam… to je niečo nevídané

Emailu chýba dôvod, prečo bol poslaný, na základe čoho a rovnako tak chýba možnosť ohradiť sa, respektíve odhlásiť sa z prijímania ďalších.

Dárek zdarma ke svátku svatého Václava

Drazí přátelé, rádi bychom Vás potěšili ke státnímu svátku “Den české státnosti” šesti skladbami z našeho alba “Nalezená radost”
www.UZDRAVENIproKAZDEHO.cz/index.php?&mi=101
Věříme, že se s námi přidáte k duchovnímu odkazu svatého Václava a nadále zůstanete našimi věrnými webovými návštevníky na
www.UZDRAVENIproKAZDEHO.cz
Děkujeme Vám, že nám posíláte Vaše pozitivní ohlasy, jak Vám naše Mp3 knihy a Videa v mnohém pomohla rozvinout svůj osobní potenciál a přijmout uzdravující moc, která je dostupná každému na základě lásky a oběti Ježíše Krista.
S pozdravem a přáním všeho dobrého
Team UZDRAVENIproKAZDEHO

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

    Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

    Viac v rubrike:Spam

    Komentáre sú ukončené