Spam v mnohých schránkach a vraj darček k sviatku sv. Václava

Ohodnoťte článok

Septembrový spam, vraj k sviatku svatého Václava, ktorý mi dorazil do schránky ma naozaj prekvapil. Dorazil pritom na tri testovacie adresy. Nevedno teda odkiaľ presne mal tento spam adresy, no zrejme z nejakého veľmi veľkého zoznamu pokradnutých adries na viacerých miestach internetu. Posiela totiž odkaz na stránky, schopné vyliečiť každého. Vierou. Hneď po kliknutí na odkaz (toto bežne nerobte) sa otvorila stránka s hudbou s náboženskou tematikou. Trapas prvej triedy v podobe kresťanského rapu sa na rap snažil len podobať. Stránky sú plné rôzneho materiálu o Bohu, z televízií, s hudbou a podobne. Nevedno, prečo sa vydali cestou spamu, no očividne to vidia ako jedinú možnosť reklamy.

Emailu chýba dôvod, prečo bol poslaný, na základe čoho a rovnako tak chýba možnosť ohradiť sa, odhlásiť sa z prijímania ďalších.

Dárek zdarma ke svátku svatého Václava

Drazí přátelé, rádi bychom Vás potěšili ke státnímu svátku “Den české státnosti” šesti skladbami z našeho alba “Nalezená radost”
www.UZDRAVENIproKAZDEHO.cz/index.php?&mi=101
Věříme, že se s námi přidáte k duchovnímu odkazu svatého Václava a nadále zůstanete našimi věrnými webovými návštevníky na
www.UZDRAVENIproKAZDEHO.cz
Děkujeme Vám, že nám posíláte Vaše pozitivní ohlasy, jak Vám naše Mp3 knihy a Videa v mnohém pomohla rozvinout svůj osobní potenciál a přijmout uzdravující moc, která je dostupná každému na základě lásky a oběti Ježíše Krista.
S pozdravem a přáním všeho dobrého
Team UZDRAVENIproKAZDEHO

Inzertná plocha

Zľavy na pobyty v zahraničí

Odporúčané pre Vás

O autorovi článku: admin