Internetové podvody

Šmejd Keraderm, podvodné stránky a falošná lekárka Hanna Jankovičová

Šmejd Keraderm, podvodné stránky a falošná lekárka Hanna Jankovičová
3 (60%) 1 hlas[ov]

Zhluk nehoráznych absurdných výmyslov a hlúpostí na niekoľkých narafičených stránkach na slovenskom internete láka na nákup krému Keraderm. Popisované účinky sú neuveriteľné. Krém zachraňuje všetko od poškodených nechtov, po nechty pokojne na odrezanom palci. Aspoň tak pôsobia vyjadrenia. Čo je oveľa viac zarážajúce na týchto podvodných stránkach, ktoré propagujú neznámy krém neznámeho zloženia a neznámeho výrobcu, sú vlastnosti samotného miesta. Keraderm podvodníci a Hanna Jankovičová

inzercia:

Keraderm predávajú falošné stránky:

  • Neexistujúci odborníci a falošné identity. Fotografia lekárky, uvádzanej ako Hanna Jankovičová, pritom zachytáva ruskú moderátorku, ktorú podvodníci zneužívajú už niekoľko rokov a vždy prinášajú nové a nové meno pre stále tú istú osobu. Samozrejme aj novú špecializáciu, keďže doteraz predstavovala odbornícku prevažne na chudnutie. Teraz na liečbu mykózy. Čudesná je aj jej profesia. Je to totiž “Hlavná lekárka”, ale viac toto absurdné titulovanie nie je rozvinuté. (nevieme ani to, čo je to to “media . sk”)

Keraderm podvodníci a Hanna Jankovičová

  • Stránky majú logo tvorené zo slova SLOVENSKO, ale reálne nemajú žiaden obsah, linky, odkliky, redakciu, pozadie. Ležia pritom na rovnakej doméne, ako mnoho iných podvodných webov, aj falošné MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVA. Stránky pritom môžu byť skopírované aj 100x na ešte ďalších doménach, ukryté tak, že ak nepoznáte konkrétnu adresu, kam sa dostaneme len z konkrétnej reklamy a odkliku, tak sa na konkrétnu stránku ani nemáte ako dostať. Tá konkrétna je v tomto prípade táto: (https://wacbook.com/sk1tizer16?sid2=SK1&sid5={subid})

Čiže?

Podvodné je všetko. Aj komentáre pod týmto článkom, či akákoľvek zmienka o odborníkoch a výskumoch. Predaj je tiež veľmi úsmevný, pretože netušíte kto vám čo predáva a aké máte ako zákazník práva. Skutočné práva ako poškodená strana s možným záujmom o reklamáciu a vrátenie tovaru. Keraderm, propagovaný výlučne cez podvodné stránky, neodporúčame práve pre spôsob marketingu, ktorý používa a ľudí, ktorých vytvára za účelom zaujatia a podpory údajných účinkov. Všetko je však výmysel.

Na záver, dajme si trochu reality. Údajná Hanna Jankovičová je… ruská televízna moderátorka relácií (nebudeme radšej približovať akých) s menom Елена Малышева.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
1
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
3
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

    Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

    Viac v rubrike:Internetové podvody

    Zanechajte komentár k článku

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *