Spam

Spam na Liquid Leather, set na opravu kože… určite nekupujte

Ohodnoťte článok

Slovenské emailové schránky z ničoho nič zaplnil spam na šialene predražený šmejd (výrobok existuje, no ak mu podvodník pridá čarovné účinky a vlastnosti, ktoré originál nemá + pridá šialenú cenu a podmienky, je z toho šmejd). Žiadne pôžičky, žiadne fejky na chudnutie, zázraky na učenie jazyka, či hadice do záhrady.

Liquit Leather určite od tohto predajcu nekupujte

Tentoraz prichádza sada na opravu kožených výrobkov, obuvi a sedačiek. Sada, ktorá stačí maximálne na dve topánky je prezentovaná ako oprava na kreslá a sedačky. Z neznámeho zdroja, z neznámych dôvodov prichádza spam, ktorý nemožno odhlásiť. Ak sa chcete dostať na stránku, každý rozumný antivírus vás ani ďalej nepustí. Stránky predajcu nesú rovnaké prvky ako stránky kadejakého zázraku na chudnutie. Všimnite si však aj to, že kým on nazýva svoj zázrak LIQUID LEATHER, skutočný výrobok značky VISSBELA, ktorý zneužil tento názov nikde nepoužíva. Šmejdár vytvára výrobok v komunikácii pod jedinečným názvom sám pre seba. Liquid Leather spam, oprava kože set

inzercia:

Foto: obsah spamového emailu je totožný s mnohými nevyžiadanými a neodhlásiteľnými emailami propagujúcimi medikamenty.

Samozrejme, že zarazí neexistujúci odborník na čalúnenie Viktor Krásny, ktorý nie len že neexistuje, ale jeho vyjadrenie v inom jazyku a s iným menom nájdete na poľskej aj ruskej stránke.

Liquid Leather spam, oprava kože set

Napriek tomu, že podvodný spam prichádza v absolútne rovnakej podobe ako iné spamy, kde sa skrýva predajca, len preto, že teraz ide o zdanlivo nevinnú sadu na opravu kože, vidíme aj predajcu. Hrdo sa uvádza na päte stránok ako: 129090, Moscow, pereulok Zhivarev, house 8, stroenie 3, flat 16 email: ostrov.prodazh@mail.com Skype: ostrov.prodazh@mail.com

Faktom ale naďalej zostáva, že:

 • Predaj v slovenskom jazyku a teda oslovujúci slovenského zákazníka, promovaný ponukou v slovenských emailových schránkach v slovenčine, neprebieha v zmysle slovenských podmienok a je tak protiprávny. Všeobecné obchodné podmienky sú brutálny výsmech svojim amaterizmom a absenciu všetkého, čo naše zákony považujú za plnohodnotné podmienky predajcu, predaja a ochrany zákazníka.
 • Spam! Nič viac, len nevyžiadaný spam, v absolútne presnej rovnakej štruktúre ako všetky tie doteraz podvodné, nebezpečné, zdravie poškodzujúce fejkové šmejdy na chudnutie, na odstraňovanie bradavíc, vyliečenie hluchoty, slepoty a nevedno čoho ešte.
 • neodporúčame nákup u pochybného predajcu, ktorý nemá všetky nutné a zrozumiteľné podmienky a jasnú identifikáciu, ktorá by bola pre náš trh použiteľná. Ak je predajca naozaj v Moskve, vystavujete sa skôr ťažkostiam s preclievaním tovaru a dokazovaním uhradenej sumy. Faktom zostáva, že sety na opravu kože v tomto malom množstve sú oveľa lacnejšie.

Prečo by ste to robili?

Nakoniec, prečo by ste, pre Boha, nakupovali od pochybného neexistujúceho predajcu s praktikami totožnými s nebezpečnými podvodníkmi, s neistým výsledkom, za nehorázne vysokú sumu, ak rovnaký set kúpite za 15 eur? Presne rovnaká značkja aj obsah sa dá získať na aliexprese a nie je nutné veľa hľadať. LEATHER REPAIR KIT je dohľadateľný pojem. Nech sa páči. https://www.aliexpress.com/item/32585923406.html

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

  Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

  Viac v rubrike:Spam

  Zanechajte komentár k článku

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *