Internetové podvody

Pozor na RhinoCorrect, akýsi zázrak na úpravu nosa bez zákroku

Pozor na RhinoCorrect, akýsi zázrak na úpravu nosa bez zákroku
3.5 (70%) 2 hlas[ov]

Chcete mať krásny nos bez plastickej operácie? Vraj sa to dá pomocou malej násadky na nos, ktorá ho postupne vytvaruje. Volá sa Rhino Correct a na tento podvod už naletelo šialene veľké množstvo ľudí. Prečo podvod? Drobná vecička, ktorú si nasadíte na nos, má vyformovať nos. Znie to jednoducho? Každý nos je iný, rôzna veľkosť, posadenie, chrupavka, hrúbka a my čakáme, že všetci ho budú mať rovnaký? Malému orliemu nosu môže svedčiť iná štruktúra. Okrem toho, nos sa neupravuje tabuľkovo, ale v závislosti od očí, líc a typu tváre. Rhino Correct je zázrak, ktorý na internete chvíli najmenej 30 slovenských recenzií. Pravda vás ale zabolí, ak ste si túto predraženú hlúposť kúpili a radi by ste počuli, že skutočne funguje.

Rhino Correct

inzercia:

Ani jedna z nájdených recenzií nehovrí pravdu, je fingovaná / zaplatená a vždy smeruje niekam, kde si vec môžete kúpiť. Recenzia je o testovaní, nie o písaní o účinkoch presne to, čo sa dočítate aj na stránke pokúšajúcej sa predať vám tento šmejd so všetkými klamstvami okolo.

RhinoCorrect, alebo Rhino Correct

Nechutný podvod, ktorý vás obabre o peniaze

Nechutný preto, že sa neštíti zneužiť fotografie ľudí z iternetu na vymyslený príbeh o účinku. Nechutný aj preto, že si vymyslí a vytvorí lekárov, aby vás oklamali a “potvrdili” účinky tejto pomôcky. To, čo sľubujú a máte ňou docieliť, ale nie je reálne. Nejde o žiadne prevratné dielo, za ktorým by stáli profesori a svetoznámi odborníci. O podvod ide aj pre iné fakty:

1. modelky v skutočnosti na nose nič nemajú

Používajú viacero fotografií modeliek, ktoré maú na nose Rhino Correct. Tie modelky sú však fotografiami zo Shutterstocku a nič také nikdy nemali na nose ani tam. Dorobili to až podvodníci neskôr.

2. vymyslený lekár… zase!

Závažný prešľap je, ak dôveryhodnosť celej veci dávajú lekári a tí pritom neexistujú. Tak ako napríklad pán doktor MUDr. Stanislav Adam, plastický chirurg – viac ako 20 rokov praxe. Presne to sa dočítate na predajnom webe LINK1. Upozorňujeme, že tento lekár naozaj neexistuje. Nikdy nikto taký neexistoval.

Rhino Correct podvodný lekár

Tvár, ktorú vidíte, je len fotomodel. Toho zneužili podvodníci stojaci za týmto podvodným predajným webom. Garancia účinkov padá na tom, že je vymyslená. Originál si môžete pzrieť na tomto odkaze.

3. teraz výhodne len 39 EUR? Tu niekto asi fetuje a mal by s tým prestať

Choré… cenotvorba a jej základ… nepochopiteľné.

4. psychologický nátlak – odpočítavanie

Na stránke sa objavuje odpočítavanie konca výhodnej ceny. Pritom neskôr sa počítadlo resetuje a bez problémov funguje ďalej. Cieľom je uponáhľať nákup a prinútiť ľudí neváhať a rýchlo nakupovať. Akékoľvek odpočítavanie na týchto podvodných weboch, keď sa onedlho spustí znova, nemá význam pre cenu, len pre nátlak voči ľuďom.

5. opakované porušenie Obchodného zákonníka

Počet porušení zákona prevyšuje prsty na oboch rukách. Je neuveriteľné, že takéto stránky fungujú a veselo ponúkajú svoje služby naďalej. Pritom na základe ponuky, ceny a podoby stránky ide o obchodnú ponuku voči verejnosti. Na tú sa vzťahujú mnohé podmienky s ktorými si podvodníci hlavu očividne nelámu.

6. Hlúposti

Mimo gramatické hlúposti zaujmú aj tie textové. Vraj ide o najpredávanejší výrobok na Slovensku. Neviete však, v akej kategórii, alebo v rámci čoho. Neexistuje odvolávka na prieskum, zdroje, kritériá, kategóriu, oblasť, nič.

  • LINK1: https://sk.rhinocorrect.pro/azcaovpdpw/Rhinocorrect_SK_Long/?target=-7EBNQCgQAAAOBZgMHEwAFAQEREQoRCQoRDUIRDRIAAX9hZGNvbWJvATE&al=7229&ap=-1&site_option=0&esub=-7EBRQCgQfKoytCgIDgWYDBxMDbRIzPRyCAgADDwKC5FwREQoRCSIRDUIRDVoHbmwxAAB_YWRjb21ib_9hNzliMjVhOAADZWE   / poslala pani Mária. Ďakujeme.

 

Upozornenie: 

Netestujeme výrobok samotný. Nehodnotíme jeho fungovanie a štruktúru. Upozorňujeme na ilegálne aktivity a špinavý marketing, ktorý sa s prípravkom spája. Upzorňujeme na nekalé praktiky predajcu a marketéra, nedostatky a zlyhania. To je účelom článku. Upozorniť a varovať pred pochybnosťami, alebo rizikami poškodenia vlastného zdravia.

Ďalšie upozornenie:

Upozorňujeme, že podvodníci pripisujú výrobku zázračné schopnosti. Reálne výrobok takéto schopnosti nemá. Jeho cena nie je 64 eur preškrtnutá s uvedením zľavy na 36 EUR, ako sa vás podvodník saží presvedčiť. Kúpite o totiž do 16 eur v ponuke na eBay.

Rhino Correct na ebay

foto: ebay.com 22.5.2019

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
1
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

    Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

    Viac v rubrike:Internetové podvody

    Komentáre sú ukončené