Ďalší podvodný prípravok, tablety Flexa plus na kĺby

Ďalší podvodný prípravok, tablety Flexa plus na kĺby
4.6 (92%) 5 hlas[ov]

V priebehu dneška sa do Google reklamy opäť prepašovala novinka. Tentoraz je to prípravok a tablety s názvom Flexa Plus. Opäť falošní ľudia, falošné informácie, narafičený fingovaný magazín, ktorý v skutočnosti nemá žiadne menu položky a odkliky, ba ani sociálne siete, ktoré na falošnej stránke sú uvedené len ako falošné obrázky s umelo urobenými číslami. Tentoraz je testovačom akási pani Mária Balónová, avšak znova fotografia z fotobanky Shutterstock.

Flexa Plus

Pod článkom vymyslené fingované komentáre, ktoré si menia dátum vydania podľa toho, aký máte dátum práve v čase návštevy. A predajný web je jeden poriadny podvod, ktorý vykazuje presne rovnaké prvky ako všetky stránky o ktorých sme písali za posledných 10 dní tak veľa.

Neodporúčame objednať si akýkoľvek výrobok prostredníctvom stránok. Ide o presnú kópiu celého systému, obsahu a prvkov ako pri iných prípravkoch. V prípade domény flexa-plus-tablety.com ide len o zmenu názvu prípravku a niektorých faktov. V skutočnosti takýto výrobok – Flexa Plus neexistuje nikde mimo podvodné stránky, v žiadnej lekárni sa nenachádza balenie Flexa Plusa pri prečítaní obchodných podmienok sa nemusíte stačiť čudovať. Prvé vety v slovenčine, všetko ostatné v angličtine. žiadna adresa a poriadne podmienky, presné náležitosti, aké prikazuje zákon. Obchodné podmienky nespĺňajú žiadne náležitosti, ktoré sú povinné. Predaj tak prebieha protizákonne. V podmienkach nie je nič, čo by vás malo reálne chrániť, alebo odpovedať na možné otázky. Prázdny text.  Za psychologický nátlak považujeme dotláčanie ľudí do nákupu tvrdeniami, že končí akcia a zobrazenie jej odpočítavania. Počítadlo sa resetuje každý deň a v skutočnosti sa žiadna cena nemení. Zavádzaním je aj to, čo sa objavuje dole v rohu. Informácie o tom, kto kedy čo objednal sú len načasované zobrazenia prednastavených riadkov v kóde stránok. žiaden reálny zákazník nič neobjednáva.

Bolo by prevratným zistením, ak by bol aspoň tento prípravok zo všetkých 82 podvodných názvov a prípravkov konečne fungujúci. Ale silno pochybujeme že tento bude naozaj fungovať, keď ani jeden doteraz nezabral na nič a ani jeden nespĺňal zákonom stanovené podmienky predaja a ďalších náležitostí. Nie, kdeže. Táto sieť je mimoriadne podporovaná portálmi, pretože veľa platí. To je dôvod, prečo sa jej nezbavíme. A obetí je stále viac a viac.

Falošné recenzie na tento prípravok nájdete v zozname stránok.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.