Ďalší podvodný prípravok, tablety Flexa plus na kĺby

Ďalší podvodný prípravok, tablety Flexa plus na kĺby
4.33 (86.67%) 6 hlas[ov]

V priebehu dneška sa do Google reklamy opäť prepašovala novinka. Tentoraz je to prípravok a tablety s názvom Flexa Plus. Opäť falošní ľudia, falošné informácie, narafičený fingovaný magazín, ktorý v skutočnosti nemá žiadne menu položky a odkliky, ba ani sociálne siete, ktoré na falošnej stránke sú uvedené len ako falošné obrázky s umelo urobenými číslami. Tentoraz je testovačom akási pani Mária Balónová, avšak znova fotografia z fotobanky Shutterstock.

Flexa Plus

Pod článkom vymyslené fingované komentáre, ktoré si menia dátum vydania podľa toho, aký máte dátum práve v čase návštevy. A predajný web je jeden poriadny podvod, ktorý vykazuje presne rovnaké prvky ako všetky stránky o ktorých sme písali za posledných 10 dní tak veľa.

Neodporúčame objednať si akýkoľvek výrobok prostredníctvom stránok. Ide o presnú kópiu celého systému, obsahu a prvkov ako pri iných prípravkoch. V prípade domény flexa-plus-tablety.com ide len o zmenu názvu prípravku a niektorých faktov. V skutočnosti takýto výrobok – Flexa Plus neexistuje nikde mimo podvodné stránky, v žiadnej lekárni sa nenachádza balenie Flexa Plusa pri prečítaní obchodných podmienok sa nemusíte stačiť čudovať. Prvé vety v slovenčine, všetko ostatné v angličtine. žiadna adresa a poriadne podmienky, presné náležitosti, aké prikazuje zákon. Obchodné podmienky nespĺňajú žiadne náležitosti, ktoré sú povinné. Predaj tak prebieha protizákonne. V podmienkach nie je nič, čo by vás malo reálne chrániť, alebo odpovedať na možné otázky. Prázdny text.  Za psychologický nátlak považujeme dotláčanie ľudí do nákupu tvrdeniami, že končí akcia a zobrazenie jej odpočítavania. Počítadlo sa resetuje každý deň a v skutočnosti sa žiadna cena nemení. Zavádzaním je aj to, čo sa objavuje dole v rohu. Informácie o tom, kto kedy čo objednal sú len načasované zobrazenia prednastavených riadkov v kóde stránok. žiaden reálny zákazník nič neobjednáva.

Bolo by prevratným zistením, ak by bol aspoň tento prípravok zo všetkých 82 podvodných názvov a prípravkov konečne fungujúci. Ale silno pochybujeme že tento bude naozaj fungovať, keď ani jeden doteraz nezabral na nič a ani jeden nespĺňal zákonom stanovené podmienky predaja a ďalších náležitostí. Nie, kdeže. Táto sieť je mimoriadne podporovaná portálmi, pretože veľa platí. To je dôvod, prečo sa jej nezbavíme. A obetí je stále viac a viac.

Falošné recenzie na tento prípravok nájdete v zozname stránok.

Inzertná plocha

Zľavy na pobyty v zahraničí

Odporúčané pre Vás

O autorovi článku: admin