Internetové podvody

Podvodné stránky a gén mladosti s Perle Bleue stále vytrvalí

Podvodné stránky a gén mladosti s Perle Bleue stále vytrvalí
2 (40%) 2 hlas[ov]

Neexistujúci portál, respektíve podvodný portál na doméne ebeautyportal.com (konkrétne ebeautyportal(bodka)com/421/perle-bleue-day/gps/?utm_source=azetklik&utm_medium=ppc v platených kampaniach na Azet.sk a Cas.sk) hovorí o neznámom doktorovi Howardovi, o aktivovaní génu mladosti, o zbavení sa ovisnutej kože a pomoci ženám s ochabnutou a starou pokožkou. Perle Bleue, krém plný zázrakov, o ktorom sme už mnoho krát informovali, tentoraz spúšťa kampane zamerané na ovísajúcu pokožku. Fotografie ovísajúcej pokožky si pokradli z rôznych stránok a vydávajú ich za svoje. Snímky z odovzdávania Nobelovej ceny zo Stockholmskej radnice nemajú absolútne žiaden súvis s podvodnou látkou, ktorá sa prostredníctvom falošného magazínu predáva.

MarkHoward-falosnyprofesor

inzercia:

Perle Bleue sme mali už viac krát pod drobnohľadom. Napriek tomu, že majú všetko podvodné a vymyslené, fungujú bez zmeny na rovnakom predajnom webe aj dnes.

Falošný magazín so všetkým, čo obsahuje

Absolútne žiadna informácia na týchto stránkach nie je pravá. Reklamy na Cas.sk vás síce navedú na nejaký zázrak, no reálne sa dostanete len na pochybné stránky, ktoré nazývame podvodnými. Podvodnými preto, že vytvárajú dojem skutočného webu. V skutočnosti je článok vymyslený, fakty a odborníci vymyslení, účinky neoveriteľné. Snímky pokradnuté, alebo skopírované z iných stránok. Stránky samotné nie sú stránkami, ale fingovaným jednostránkovým webom, ktorý nemá skutočný redakčný systém, skutočných komentujúcich, skutočné články, odkliky, menu, obsah a sekcie. Nič v skutočnosti nefunguje.

Doktor Mark Howard neexistuje

O doktorovi Howarodvi sme už písali v inom článku. Je nevyhnutné podotknúť, že žiaden doktor Howard neexistuje. Uvádzajú ho síce ako doktora s menom Mark Howard – “Absolvoval štúdium na vysokej škole School of Medicine v Cambridge. Bývalý člen United States Hospital v Marseille a International Dermatological Clinic v Chicagu. Prof. Mark Howard je členom United States Dermal Institute. Autor viacerých vedeckých publikácií na tému kožných chorôb a problémov. Súčasne býva a pracuje vo Filadelfii.” Všetko je to však vymyslený podvrh.

Nikto taký neexistuje, neexistuje medzi žiadnymi odborníkmi nikto s týmto menom a referenciami, ksichtom a vôbec pôsobením. Človek, ktorého si vymysleli, aby oklamal dôverčivých ľudí, je v skutočnosti len zahraničný model, ktorého fotografiu si môžete kúpiť pokojne aj vy. Na vytvorenie vymyslenej identity za účelom zavádzania verejnosti ho ale použiť nedokáže hocikto.

Verdikt:

 1. Mark Howard neexistuje
 2. Perle Bleue propagujú podvodné stránky
 3. Predávajúce stránky neuvádzajú žiadne pravdivé informácie
 4. V prípade škody žiadajte vrátenie peňazí. V prípade, ak predajca odmietne, alebo nekomunikuje, kontaktujte políciu a podajte trestné oznámenie vo veci podvodu a zavádzania.
 5. Odporúčame kontaktovať Obchodnú inšpekciu. Je síce pravdou, že sa na Slovensku nerobí absolútne nič v boji proti tejto špine, no možno práve vo Vašom prípade konečne napadne úradom konať.
inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

  Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

  Viac v rubrike:Internetové podvody

  1 Comment

  1. Nyní se tento podvodný orodukt nabízí také, jako výsledek vědeckého zkoumání prof. Miloše Záruby, vědce a odborníka v oblasti molekulární biologie. https://easybargainchoice.com/order/cz/

  Komentáre sú ukončené