Ďalšia podvodná Facebook súťaž a stránka Nábytok Star

Ďalšia podvodná Facebook súťaž a stránka Nábytok Star
3.67 (73.33%) 3 hlas[ov]

Ďalší Slováci si nedajú povedať. Presnejšie tisíce Slovákov, ktorí veria na Facebook súťaže na stránkach, kde nie je nič iné,. Len práve súťaže bez mena, organizátora, prevádzkovateľa a podrobných podmienok. Nemysliteľné je stále skutočnosťou. Ďalšie Facebook súťaže lezú do peňaženiek dôverčivých ľudí a organizujú podvody na ľudí. Doteraz sme tu mali Nábytok EMBA,  no 8. Apríla vzniká nová stránka – Nábytok STAR. Táto stránka má za cieľ vydávať falošné súťaže a keďže to autorovi ide, za pár dní má 5 000 dôverčivých potenciálnych obetí.

nábytok STAR

Pozor, ide samozrejme o podvodnú súťaž

Upozorňujeme, že súťaž, ktorá má rovnaké znaky, ako iný dnešný úlovok – súťaž o luxusný Mercedes,  nie je v absolútne žiadnom svojom bode pravdivá. Takto nevyzerá skutočná súťaž a je žiaľ smutné, že tomu ľudia dokážu uveriť len na základe sľubu násťročného podvodníka, ktorý si za ukradnuté peniaze na falošných potvrdeniach pre kuriéra dokáže zarábať na počítačové hry. Tak tomu bolo doteraz pri stránke Nábytok Emba. Tieto nové stránky nie sú v absolútne žiadnom verejnosti viditeľnom bode odlišné.

  • Link na podvodné stránky: https://www.facebook.com/Nabytok-Star-594739481032031/
  • na prípad nás ako prvá upozornila pani Marcela, ďakujeme

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.