Internetové podvodySociálne siete

Ďalšia podvodná Facebook súťaž a stránka Nábytok Star

Ďalšia podvodná Facebook súťaž a stránka Nábytok Star
3.67 (73.33%) 3 hlas[ov]

Ďalší Slováci si nedajú povedať. Presnejšie tisíce Slovákov, ktorí veria na Facebook súťaže na stránkach, kde nie je nič iné,. Len práve súťaže bez mena, organizátora, prevádzkovateľa a podrobných podmienok. Nemysliteľné je stále skutočnosťou. Ďalšie Facebook súťaže lezú do peňaženiek dôverčivých ľudí a organizujú podvody na ľudí. Doteraz sme tu mali Nábytok EMBA,  no 8. Apríla vzniká nová stránka – Nábytok STAR. Táto stránka má za cieľ vydávať falošné súťaže a keďže to autorovi ide, za pár dní má 5 000 dôverčivých potenciálnych obetí.

nábytok STAR

inzercia:

Pozor, ide samozrejme o podvodnú súťaž

Upozorňujeme, že súťaž, ktorá má rovnaké znaky, ako iný dnešný úlovok – súťaž o luxusný Mercedes,  nie je v absolútne žiadnom svojom bode pravdivá. Takto nevyzerá skutočná súťaž a je žiaľ smutné, že tomu ľudia dokážu uveriť len na základe sľubu násťročného podvodníka, ktorý si za ukradnuté peniaze na falošných potvrdeniach pre kuriéra dokáže zarábať na počítačové hry. Tak tomu bolo doteraz pri stránke Nábytok Emba. Tieto nové stránky nie sú v absolútne žiadnom verejnosti viditeľnom bode odlišné.

  • Link na podvodné stránky: https://www.facebook.com/Nabytok-Star-594739481032031/
  • na prípad nás ako prvá upozornila pani Marcela, ďakujeme
inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

    Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

    Viac v rubrike:Internetové podvody

    Komentáre sú ukončené