Internetové podvody

Kankusta Duo rovnaký podvodný prípravok ako Forskolin

Kankusta Duo rovnaký podvodný prípravok ako Forskolin
4.5 (90%) 2 hlas[ov]

Nový pán na holenie do zbierky. Kankusta Duo, celkom neznáma látka a odrazu je tu a ide nám tvrdiť, že lekári sú šokovaní výnimočným pôsobením na stratu váhy. Nie, ani v tomto prípade tomu neverte ani slovkom…

Kankusta Duo

inzercia:

Máme taký sen. Sen spočíva v tom, že ľudia začnú konečne preverovať a až potom budú kupovať. Neustále nám píšete, že ste sa stali obeťami podvodníkov, ktorí pomocou reklám na dôveryhodných stránkach kúpili prípravok na chudnutie. Len preto, že ste to mali po otvorení emailu na Centrum.sk neznamená, že tomu môžete veriť. Je jedno, že nešlo o email ale reklamnú plochu portálu. Ľudia si majú poslať medzi sebou varovanie, upozornenie, aby nikdy nesiahli po podobných reklamách a deje sa to viac a viac a viac. Ľudia sú nepozorní, ale na druhej strane ani netušia, ako rozoznávať podvodníkov. Nemajú nástroje, aké používame my, na hľadanie skutočného pôvodu fotografií, tvárí bez rozdielu, či je obrázok upravovaný a pretáčaný. Bežný používateľ internetu nepozná fungovanie webu a zdrojový kód.

Ak by však existoval záujem portálov prestať prezentovať tieto podvodné reklamy, zrejme by im padli zisky, pretože by odpísali kľúčových inzerentov. Tí tvoria krásny podiel impresií v reklamných formátoch. V celom našom boji nachádzame jediných spojencov a to je Kupnisila.cz a magazín ZN.sk. Nikto iný nijakým nástrojom nebojuje proti mocným podvodníkom okrádajúcim množstvo Slovákov. Odteraz aj pomocou nového prípravku. Presne rovnaké fotografie a texty, vymyslené a nakradnuté na rôznych stránkach aké ste videli na stránkach propagujúcich Forskolin, sa teraz objavujú identické na stránke propagujúcej látku Kankusta Duo. Autori týchto stránok len zmenili názov látky, zmenili obal a naďalej veselo propagujú odporné podozrivé látky, ktoré má zákazník prijímať do svojho tela. Už toto je nebezpečná predstava. Pozrite si rovnaké tváre a rovnaké texty na podvodnom Forskolin.

Vyjadrenie:
Spomína sa “podvodný prípravok”. Vzhľadom na podvodné stránky je plným právom možné hovoriť o podvodnom prípravku. Viaže sa k nemu totiž prezentácia účinkov a pôsobenia. Všetko je však podvod. Žiadne účinky, žiadni reálni zákazníci a žiadne reálne skúsenosti. Všetko vymyslené lži.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené