Internetové podvody

Falošný lekár Filip Kubelka, alebo Štefan Norík predáva Fungosis Gel

Ohodnoťte článok

Ešte si budeme bližšie predstavovať podvodné praktiky spojené s prípravkom FUNGOSIS GEL. Podvodníci totiž cez rôzne reklamy na internete propagujú falošné tvrdenia o odborníkoch, ba dokonca o Lucii Barmošovej, ktorá vraj trpí kožnými plesňami a riešili ich pomocou prípravku Fungosis Gel. V tomto článku ale upozorňujeme hlavne na falošných odborníkov a ich mená. Falošný lekár dnes nie je ničím nezvyčajná. Tých si budete nepochybne chcieť overiť či naozaj existujú. Radi by sme upozornili, že v nasledovných prípadoch ide o podvod. Podobne dávnejšie zneužili aj Adelu Banášovú.

Falošný lekár Kubelka aj

MUDr. Filip Kubelka na Slovensku prezentuje a garantuje účinky prípravku Gungosis Gel. Skúsenosti lekára Kubelku nás majú motivovať k nákupu. Lenže nikto taký neexistuje. Podvodníci si vymysleli tohto lekára, aj všetkých zákazníkov, ktorí sa delia o “skúsenosti”. Na obrázku je zachytená aj WWW doména. Tento konkrétny prípad zachytáva podvodný web goldenstocks.net, ktorý vykradol dizajn RTVS a aj článok vydáva tak, aby to vyzeralo, že ide o RTVS.

MUDr Filip Kubelka, podvodný falošný lekár

inzercia:

V Čechách je to Štefan Norík. Opäť vymyslený lekár, vymyslené odporúčania, rozhovor, web, vymyslení zákazníci a celkovo účinky a sľuby sú len veľké klamstvo. Realita akosi ušla. Lenže tento lekár v ČR neexistuje. Podvodníkom ide len o to, aby návštevník stránky uveril. A keď uverí, aby zaplatil.
Štefan Norík Mudr.

Originálom je Alexander Leonidovič Myasnikov

V skutočnosti ide o lekára menom Alexander Leonidovič Myasnikov, ktorý je v Rusku známy ako mediálna osobnosť, skúsený kardiológ a spisovateľ. To, že ho zneužili podvodníci do falošných identít lekárov z ČR a SR je len akousi snahou využiť podobizeň lekára v plášti s domnienkou, že nepoznáme ruské médiá. Nepoznáme, ale osobu si ešte vieme overiť.

V spojitosti Fungosis Gel nenachádzame žiadne meno pravdivé. Ani odborníka, ani zákazníka, ani komentár, nič.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
1
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

    Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

    Viac v rubrike:Internetové podvody

    Zanechajte komentár k článku

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *