Internetové podvody

Šialený zázračný krém WOW Bust (WOW!Bust) na zväčšenie poprsia

Ohodnoťte článok

Krásne pevné prsia… rozumieme, že každá žena túži po krajšom poprsí. Niečo také býva drahou kozmetickou a operačnou záležitosťou. Podvodníci stojaci za týmto podvodom z Ruska vám chcú ponúknuť riešenie. Sľubujú spevnenie poprsia s krémom WOW Bust, alebo tiež WOW!Bust. Tento zázračný krém dokáže naozaj divy. V skutočnosti prídete o peniaze, podvodníci na vás zarobia a vy nemáte žiadne záruky na nič.

Tak ako je zvykom, prevádzkovateľ týchto podvodných stránok nemá záujem o to – komunikovať s vami a riešiť nejaké reklamácie. Ide o desiatky webov a stovky skúseností. Celé je to stále o tom istom. Falošný lekár, falošní zákazníci, falošné tvrdenie… ale pritom netušíte kto vám čo predáva, všeobecné podmienky k nákupu a reklamačný poriadok sú na smiech a na smiech je toho ešte oveľa viac. Stačí sa pozrieť na stránky a overovať.

WOW Bust vám ponúka falošná lekárka V. N. Stepanova, alebo…?

Jediná garancia, ktorú chce stránka ponúknuť ako záruku účinku, je lekárka. Uvedená lekárka je V. N. Stepanova. Pod týmto menom ju stránky prezentujú. Je to zvláštne. Ako by sme mohli dôverovať stránkam, ktoré na rôznych adresách tvrdia niečo iné? Aký lekár? Aká odbornosť? Dobre si všimnite, že ruskí autori tohto podvodu ani netušia, ako používať maďarské mená. Krstné mená a priezviská sú tam totiž opačne. Gyula je mužské krstné meno. Podvodníci vytvárajúci falošné verzie webu si nedali pozor a uviedli tam vymyslené maďarské meno s tým, že “Gyula” predpokladali ako priezvisko. Ups!

pejkovič, WOW Bust, zväčšenie poprsia a falošní lekári

inzercia:
maksimovič, WOW Bust, zväčšenie poprsia a falošní lekári Ecsedi Gyula, WOW Bust, zväčšenie poprsia a falošní lekári WOW bust poprsie WOW Bust, zväčšenie poprsia a falošní lekári

Trápne nátlakové ťahy

Stránky sa vás budú pokúšať dotlačiť ku kúpe. Odpočítavanie údajného konca zľavy a teda výhodnej akcie, v skutočnosti vôbec nefunguje. Síce nejaké odpočítavanie prebieha, no ak stránky obnovíte, alebo na ne vojdete opäť, odpočítavanie sa odštartuje opäť. Celé odpočítavanie je len fingované. Kedykoľvek na stránky prídete, majú znova odpočítavanie a tvrdia, že nejaká dlhá akcia práve končí a máte posledných pár minút. Klasická psychologická nátlaková akcia počíta s tým, že na poslednú stránku celej scrolovateľnej veľkej stránky prídete až na koniec. Toto miesto vás má presvedčiť rýchlo zadať svoje údaje a objednať si tento zázrak.

Ruky preč! Ušetrite si peniaze aj nervy… možno dokonca aj zdravie

Pevne veríme, že ste si všimli, že stránky ponúkajú falošné tvrdenia, nejasné podmienky nákupu, neznámeho predajcu (nemysliteľné, aby stránky v slovenčine ponúkali komerčnú službu, ale netušíte, kto a čo vám predáva.) Zásadným faktom je tiež na stránkach uvádzanie niekoľkých žien a ich poprsia. Evidentné snímky, ktoré pochádzajú z plastickej operácie pred a po, keďže ide o výraznú výplň prsníkov (nemožné docieliť krémom, ani keby pochádzal z Černobyľu), sú rovnaké na každom jednom webe v každej jednej krajine. Vo výsledku sú to síce rovnaké fotografie, ale podvodníci si k nim vytvorili falošné mená žien vždy v závislosti od danej krajiny.

Krém nejasného pôvodu, nejasného zloženia, ktorý nemožno plnohodnotne v zmysle zákona reklamovať, neodporúčame vôbec kupovať a už vôbec nie používať na jemnú pokožku citlivých partií.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
1
Šťastný
0
Milujem to
1
Nie som si istý
0
Hlúposť
1
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

    Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

    Viac v rubrike:Internetové podvody

    Zanechajte komentár k článku

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *