Internetové podvody

Pozor na stránky clicksoffers.com a zázrak na kĺby Move & Flex

Pozor na stránky clicksoffers.com a zázrak na kĺby Move & Flex
4.5 (90%) 4 hlas[ov]

Na podvodných stránkach, ktoré propaguje možno nevedome inzertný priestor na portáli DennikDnes pod článkami (záloha 13.2.20020, 11:00), sa objavuje viacero nebezpečných látok. Medzi nimi aj stránky LINK1, ktoré nepochopiteľným spôsobom uvádzajú zázračný liek na kĺby Move & Flex. Stránky informujú, že slovenský študent Cyril Šťastný získal najvyššie medicínske ocenenie v krajine, za to, že našiel spôsob liečenia boľavých kĺbov. Nič také ale neexistuje. Ani vyznamenanie, ani študent, ani študent s takýmito výsledkami, aj látka s takou zázračnou mocou, ako píše tento strašný blud.

študent medicíny Cyril šťastný a Move and flex

inzercia:

Takže študent, už nie skúsený lekár, ale mladý fagan, ktorý skúšajú ako B testing, ak už A testing nevychádza. Alebo?

TOP 10 bludov na tomto falošnom webe a Move & Flex:

 1. Akýsi falošný magazín bez redakcie a funkčných odklikov. Klasika už po celé roky.
 2. Netušíte, odkiaľ sa vzal vynikajúci študent Cyril Šťastný, no na Slovensku nikto taký na medicíne neexistuje
 3. O prípravku Move & Flex a jeho slovenskom pôvode pochybujeme. Nevedia o ňom nikde, už vôbec nie v lekárni.
 4. Pôvod a zloženie nie je jasné.
 5. Všetky informácie na stránek o reportérovi a študentovi, celý fingovaný rozhovor, ako aj snímky lekárov reálne z fotobanky, pôsobia na dôverčivých, no nie sú pravdivé.
 6. Predaj prebieha bez identifikácie predajcu, bez obchodných podmienok v jasnej slovenčine a bez poriadneho kontaktu, či reklamačného poriadku. Čiže predaj je ilegálny.
 7. Komentáre zachycujú rôzne vymyslené mená, najmä však nejde o komentáre, ale na tvrdo napísaný kód stránky, ktorý nikdy nebol systémom re komentáre.
 8. O ničom z tejto stránky, sa nedozviete na skutočnom portáli, medzi informačnými zdrojmi, len nájdete iné podvodné stránky na iných podvodných doménach s rovnakým podvodným obsahom
 9. Psychologická nátlaková akcia tvrdí, že mám posledných 13 hodín do konca akcie. Len teraz je pritom výrobok so zľavou 50 percent. Čiže len 39 EUR z 78 EUR.
 10. Stránky sú v dezolátnom stave, plné hlúpostí, strašného kódu a úprav tak nezmyselných, že kodér stránok sa musí zblázniť. Ide o odpad, ktorý nikdy neslúžil ako magazín so skutočným odklikami a riadnou úpravou „čistého kódu“. Je to skrátka neuveriteľný hnus. Urážka tých, ktorí naozaj pripravujú stránky na úrovni.

LINK1:  http:(2x lomítko)ju.clicksoffers.com/?subids.1=5fe03332d8fbc93f71aa6ba9212f3786-7093-0213

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
3
Šťastný
1
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
1
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

  Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

  Viac v rubrike:Internetové podvody

  1 Comment

  1. Tiež som uverila a naletela. Kúpila ten “Zázrak- Move&Flex. Čo už. Ale zvyčajne si preverujem a získavam informácie aj inde o produkte,ktorý chcem kúpiť.Presne,ako ste to písali,tá časová tieseň a bolesti,ktoré človek má,ho vedú k unáhlenému rozhodnutiu. Dúfam,že poslednýkrát.

  Komentáre sú ukončené