Internetové podvody

Pozor na šmejd: Demaliss Serum a falošného lekára Kenzo Sakura

Pozor na šmejd: Demaliss Serum a falošného lekára Kenzo Sakura
5 (100%) 1 hlas[ov]

Množstvo známych slovenských médií, ale pokojne akýkoľvek iný web, má vo svojich reklamách často aj také, ktoré nemá ako ustriehnuť. Je medzi nimi aj aktuálne veľmi výrazné rozšírené tvrdenie o pokožke, mladosti, kráse, akomsi objavenom zázraku medicíny na pokožku… Dočítate sa úžasné veci o účinkoch a záchrane pokožky s jazvami, poškodením, či pokožke zostarnutej vekom. Tým zázrakom je Demaliss Serum.

 Demaliss a Kenzo Sakura, podvodný šmejd na pokožku

inzercia:

Propaguje ho pritom lekár Kenzo Sakura. Aké krásne meno. Volať sa po okrasnom strome je náhoda… alebo len slabá slovná zásoba podvodníka, ktorý stojí za všetkými výmyslami na weboch. Od prvej stránky, po falošný magazín a obchod, je všetko spojené s prípravkom Demaliss Serum a osobou Kenzo Sakura len jedným obrovským podvodom. Nenechajte sa zlákať do pasce, ktorú lemujú nehorázne výmysly a klamstvá. Pre zhrnutie stručne v odrážkach nižšie.

Varovanie pred stránkami s ponukou šmejdu Demaliss Serum

 • Všetky tvrdenia o objave novej metódy, či nástroja, sú falošné
 • Prípravok Demaliss Serum nie je žiadnou revolučnou novinkou odborníkov a lekárov. O pôvode a zložení nenájdete nikde žiadne relevantné informácie.
 • Žiadne oficiálne miesto predaja či distribúcie neexistuje.
 • Všetky tváre a údajní zákazníci uvádzaný na webe, nemajú reálnu spojitosť s Demaliss Serum, pretože sú opakovane fotografiami, ktoré podvodníci zneužívajú aj do iných vymyslených podvodov.
 • Zákazníci majú vymyslené mená. Každá krajina ich uvádza inak.
 • Lekár s menom Kenzo Sakura nie je autorom žiadneho zázraku. Ide o fotografiu zneužívanú celé roky aj na iné podvodné stránky a látky.

 Demaliss a Kenzo Sakura, podvodný šmejd na pokožku

 • Fotografie údajných zákazníkov sú mixom pokradnutých identít ľudí z internetu a fotobánk. Nereálne fotografie pred a po s grimasami sú zväčša tie z fotobánk.
 • Údajná akcia a odpočítavanie výhodnej ceny… nie je odpočítavaním.Obnovíte stránku a máte tam opäť spustenú časomieru.
 • Komentáre údajných zákazníkov sú falošné. Stránky nepoužívajú žiadne komentovací systém a ani kód webu nie je na to prispôsobený. Komentáre sú falošné.
 • Všetko na webe je falošné.
 • Vzhľadom na vážne nepravdy, tvrdenia, vymyslenú osobu lekára odborníka, osoby údajných referencií a odporúčaní varujeme pred nebezpečným a podvodným konaním.
 • Cena je premrštená.
 • Predaj prebieha ilegálne. Predajné miesto porušuje viacero zákonov Obchodného zákonníka, slušnosti aj logiky.

Linky:

Z reklamy sa môžete dostať na portál https://whitehop274.com/?lang=sk (nie vždy sa otvorí stránka z reklamy, prípadne linky rotujú a nemusia byť neskôr aktuálne) z nej smeruje návštevníka na: https://prom47mit.com/order/sk/index2.html#angebot

VitalDermax

Pozor. Celý tento podvod je absolútne identický s iným. Ide o preklad ruského podvodu zo stránok na snímke vyššie. Tam sa prípravok volá VitáDermax Intensive, má trochu inú konzistenciu a tiež ide o šmejd, ktorý skrátka potrebujú šmejdári vypredať za premrštenú falošnú cenu, takže nasadzujú falošných spokojných zákazníkov a falošného odborníka z Japonska.

Mimochodom, žiaden vedec, dermatológ, ani lekár. Je to len model, ktorý nafotil sériu snímkov v ateliéri a autor ich ponúkol na fotobanke. Stačí nazrieť sem:  https://imagemart.aflo.com/ja/contents/114823400

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
4
Šťastný
1
Milujem to
1
Nie som si istý
3
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

  Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

  Viac v rubrike:Internetové podvody

  1 Comment

  1. Cenný článok. Cenné fakty.
   Chýba fakt: účinky; objektívne hodnotenie.
   Návrh: spojiť sa s firmami, partnerom, laboratóriami, +/ štátom podporovanými laboratóriami, školy.. ; ktoré merajú a testujú produkty (Comparatibe Evaluation; Comparatibe Evaluation of Efficacy,…; Pozri napr. Katuščák et al: Comparatibe Evaluation of Efficacy…).

  Zanechajte komentár k článku

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *