Internetové podvody

Pozor na liek proti celulitíde CELLUONE, Mudr. Siranovú a Topcellulitetips.com

Ohodnoťte článok

Magazín zdravie, ktorý nájdete ukrytý na doméne Topcellulitetips.com, a ktorý propagujú podvodné reklamy napríklad na portáli Centrum.sk, pod sebou ukrýva naozaj nebezpečný obsah. Prípravok CELLUONE, ktorý sa stránky pokúšajú predávať za nehoráznu sumu, propagujú cez falošný magazín o zdraví. Prečo falošný?

Chcete krásne telo podvodná reklama na centrum.sk

inzercia:

foto: Podvodná reklama na centrum.sk, ktorá navádza na kliknutie, ak chcete telo ako na obrázku.

Falošný magazín o zdraví:

 • Žiadne magazín nefunguje tak, ako to prezentuje tento online brak
 • Falošný článok a nič iné na celom webe.
 • Žiadne kontakt, len hlúposti v článku a falošné komentáre.
 • Pokúste sa pridať vlastný komentár, zistíte, že na stránke vlastne žiaden systém na komentáre nikdy nebol. Ako vlastne pridali fotografiu ostatní komentujúci? Nijak. Nie sú to komentujúci len podvodnícky pokus vyvolať dojem, že niekto komentuje. Fotografie a ich texty sú umelo nasadené natvrdo do kódu. Komentovací systém na stránke nikdy nebol.
 • Falošné klamstvá, nepotvrdené informácie a hlúposti.
 • Na predajnom webe je opäť nátlaková akcia, informácia o posledných 7 balíčkoch a výsledok? Chcú docieliť, aby ste neoverovali nič nikde na Googli a ihneď objednali, lebo zostáva jeden balíček, a ten bude váš. Nedajte sa oklamať. Nátlaková akcia zmizne, len čo si kliknete na stránky opäť a znova nabehne nové odpočítavanie.

podvodný web ZDRAVIE a CELLUONE

Zneužitá ukrajinská lekárka

Upozorňujeme a varujeme, že na snímke nie je žiadna slovenská lekárka a kandidátka vied, ako sa podvodníci v pozadí snažia tvrdiť. Ukradnutá fotografia, ostrihaná a nasadená na týchto stránkach s menom neexistujúceho odborníka a lekárky, ktorá nie že neexistuje, ale ani sa nikdy nenarodila, len zneužíva tvár a fotografiu ukrajinskej lekárky.Jej meno je na podvodnom webe uvedené ako Katarína Siranová, dermatologička a kandidátka vied, členka Národného spoločenstva estetickej medicíny.

Mudr Katarína Siranová

Originál je ukrajinka Olga Vadimovna Bogomolets, narodená 22. marca 1966 v Kyjeve. Angažuje sa v politike a zastupuje niekoľko organizácií zameraných na zdravie a humanitárne otázky. Originál nájdete tu: http://www.wikiwand.com/ru/%Dcxyxyxyyc%B0 

 

 

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

  Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

  Viac v rubrike:Internetové podvody

  Komentáre sú ukončené