Internetové podvody

Pozor na falošného lekára menom Klaus Wurfel, Jan Stanzel, či Vilém Ron

Ohodnoťte článok

Radi by sme upozornili na lekára uvádzaného pod menom Klaus Wurfel. Aj pre možnosť, že si bude ktokoľvek nedôverčivý overovať existenciu tejto garancie, ako aj pre fakt, že len zo zvedavosti si môžu záujemcovia, či dokonca zákazníci podvodných stránok objednávať tovar, ktorý pán lekár odporúča. Podvodné stránky na rôznych doménach, uvádzajú meno Klaus Wurfel aj s ďalším popisom toho, akú vysokú kvalifikáciu tento človek má mať.

falošý lekár klaus wurfel

inzercia:

Vysokokvalifikovaný lekár Klaus Wurfel je podvod

Klaus Wurfel, docent, MD, akademik, vedúci oddelenia kardiovaskulárnej chirurgie Fakultnej nemocnice Charité v Berlíne (Charité – Universitätsmedizin Berlin) však v skutočnosti neexistuje. Pre akýkoľvek výrobok bude garanciou účinkov a úspešnosti, ide o podvodníkov, ktorí si vytvorili pomocou fotografie z fotobanky vymyslenú identitu vymysleného lekára. Dodali mu perfektnú funkciu, dôveryhodnosť a vďaka nej sa im darí predávať podvodný prípravok na liečbu kĺbov. Možno aj iných pochybných látok.

Podvodný web Medium.com články o falošných prípravkoch a ľuďoch Meno existuje. Dokonca v Berline nachádzame troch. Jeden je špecialista na výživu pri športe a má asi najbližšie k tomu, čo podvodníci vymysleli s týmto menom. Zaujímavé je, že podvodné články na MEDIUM.COM v jednom konkrétnom prípade používajú rovnaký obsah ako slovenský prípad v tomto článku. Ten český má rovnaký text, rovnaké sprostosti, fotografia starej pani je iná, rovnako ako meno, no lekár tá istá fotografia. Avšak iný popis. Tentoraz je to Dr.Jan Stanzel, přední kardiolog, vedoucí lékař kardiologického rehabilitačního centra v Balatonfüredu.

Na jednej z falošncýh stránok na internete sme narazili aj na lekára s menom Doc. Volém Ron, propaguje liečivo na srdce s názvom CARDIOL. Ten asi nebude čistý, podobne ako sú na tom rovnaké šmejdy z rovnakých podvodných stránok.

Vilém ROn

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

  Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

  Viac v rubrike:Internetové podvody

  1 Comment

  1. to iste plati aj na Remi Blosom je to banda zlodejska

  Zanechajte komentár k článku

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *