Internetové podvody

Pochybný prípravok na kŕčové žily Varyforte a falošný blog Moniky

Pochybný prípravok na kŕčové žily Varyforte a falošný blog Moniky
2.91 (58.18%) 11 hlas[ov]

Reklamná sieť AdNow, ktorá masívne oslovuje slovenské portály a tie vo veľkom predávajú svoj priestor ich reklamám, zobrazujú reklamy. Môže tam byť aj reklama na krém na kŕčové žily Varyforte. Snažia sa vyzerať ako blog nejakej Moniky. Uvádzajú fotografie a informácie o kŕčových žilách, o ľudoch, čo to vyskúšali a samozrejme stránky sa snažia vyzerať ako reálne stránky.

Varyforte propagujú podozrivé praktiky

Bannery, ktoré informujú ľudí o novom prípravku, smerujú na http://prime-story.com/sk/vf/moniky/, ktoré sú však od základu falošnéa fingované. Snažia sa ľudí okradnúť o peniaze a vnútiť im prípravok o ktorom netušíme nič. Len to, že sa nachádza na rovnakých stránkach v rôznych krajinách, s rôznymi menami a rôznymi osobami. Tie isté fotogafie, ale iné mená. Tie isté klamstvá, ale iné krajiny.

Blog kŕčové žily

inzercia:

Podvodníci v pozadí to prehnali

Rovnakí podvodníci, s akými každý deň prichádzame do styku. Na tej stránke môžete nájsť falošné stránky, ktoré nie sú stránkou, len jednostránkovým webom nafingovaným, aby vyzeral ako magazín. Nič sa nedá kliknúť, menu položky sú nafingované. Obsah, prvky sociálnych sietí, dátumy, všetko je umelo nasadené. Komentáre sú vymyslené a fotografie ľudí tam sú stiahnuté z pred rokov na ruskej sociálnej sieti VK.com. Nič na tejto stránke nie je pravé. Predaj prípravku proti kŕčovým žilám je tiež pochybný, porušuje zákony, nespĺňa povinnosti dané zákonom. Ale á to jeden háčik. Dosť veľký.

Odrazu je z toho prípravok Choco Lite

Predajca sa zatajuje, neidentifikuje, neuvádza identifikačné prvky, neuvádza správne všeobecné podmienky. Predajné stránky však nesmerujú na VaryForte ale na prípravok s názvom Choco Lite. Primitívna amatérska chyba. Toľko podvodných webov a informácií, že sami v tom majú megabordel. Nevedia o čom majú web a čo majú z neho propagovať. Splietli tak dva prípravky, kde vo falošnom blogu píše o kŕčových žilách, ale smeruje na čokoládový koktail na chudnutie. Do neba volajúci amaterizmus a nerozmýšľanie tých, čo stoja za týmto podvodom. Predajný web obsahuje množstvo údajných ľudí, čo vec vyskúšali a schudli vďaka nemu. Odporúčame v prípade nákupu na tomto webe, oznámiť tieto skutočnosti Obchodnej inšpekcii. Žiadajte vrátenie peňazí a zálohujte si všetku komunikáciu so špekulantami na strane predajcu.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

    Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

    Viac v rubrike:Internetové podvody

    Komentáre sú ukončené