Internetové podvody

Falošné stránky opat-mlady.com predávajú pochybný Perle Bleue

Ohodnoťte článok

Prípravku Perle Bleue sa venujeme opakovane. Falošné magazíny a rôzne pochybné podvodné stránky propagujú tento prípravok. Sľubujú vám zázraky, omladnutie za krátko. Záruku má byť profesor Howard, objaviteľ metódy. Má 80 rokov a objavil niečo, čo sa v spojitosti s jeho dielom už viac nespomenie.

Perle Bleue

inzercia:

  • Podvodný magazín, falošné odkliky, falošné komentáre, falošné identity ľudí
  • Ľudia, ktorí hovoria o svojich skúsenostiach neexistujú, ide o tváre ľudí ukradnuté zo stránok centra estetickej medicíny a plastickej chirurgie. Nemajú nič spoločné s prípravkom Perle Bleue.
  • Opat-mlady.com je v plnej miere zavádzajúci podvodný web, ktorý neobsahuje povinné údaje a náležitosti predajného webu v zmysle zákonov Slovenskej republiky.
  • Stránka je plná klamstiev. Nahliadnite na ostatné články venované Perle Bleue a pochopíte.

Primitívna chyba s odkazom na distribútora

Primitívna chyba, ktorú na týchto stránkach nachádzame a je doslova na smiech, len dokazuje ako tupý môže byť autor tohto podvodu. V celej tej rozsiahlej sieti podvodných stránok zaprataný bordel v ktorom sa samotný autor ani len nevyzná, totiž prehliadol jednu zásadnú chybu. Ak sa už stránky na doméne Opat-mlady.com tvária ako magazín, snažia sa ľudí oklamať a zaujať ich vymyslenými drístami, zarážajúco pôsobí následne veta, ktorá hovorí doslova, že ak chcete prípravok na zázračné omladnutie kúpiť, musíte prejsť na stránky oficiálneho distribútora.  My vieme, že podvodné stránky nemajú čo hovoriť o oficiálnom distribútorovi, hlavne ak je to takáto fraška.

Odkaz na oficiálneho distribútora vedie na tie isté podvodné stránky a nie stránky distribútora. Podstránka je na adrese http://opat-mlady.com/cream/oferta/

Dôveryhodnosť? 0 bodov (slovom “nula bodov)

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené