Internetové podvody

Falošný Profesor Marcus Roy predáva prípravok, ktorý neexistuje

Ohodnoťte článok

Čokoľvek čo nájdete na stránkach alebo poddoméne irf.sk.fit-news4u.eu je zvláštne. Dnes sme narazili na tieto stránky a nestačili sme sa diviť. Do reklamných kampaní s pofidérnym obsahom a vymyslenými sprostosťami v texte sa totiž dostali stránky, ktoré ešte neboli pripravené na vypustenie. Je v nich lekár, ktorý ani neexistuje, Marián Krátky – dietológ z Prešova, ktorý tiež neexistuje a profesor Marcus Roy, ktorého fotografia je model z fotobanky a on samotný tiež neexistuje. Tvrdí, že má úžasnú metódu, ako schudnúť. Spomína viacero klinických metód, uvádza časopis v ktorom niečo publikoval, no ak už nájdete ten časopis a kontaktujete redakciu, nevedia Vám vysvetliť, prečo by si niekto niečo také vymýšľal.Vraj zoštíhľuje za dve hodiny.

Marcus Roy podvodné stránky

inzercia:

Marcus Roy skrátka neexistuje

Možno najzábavnejšie na tejto stránke je fakt, že čokoľvek tu nájdete, sedí s inými podvodnými stránkami, ale tam je prípravok aspoň pomenovaný a odkaz vedie na jeho kúpu. Na tomto webe dnes ale nenájdete žiaden názov a žiaden link. Jednoducho ho tu zabudli dať. Celé stránky píšu, aký zázrak prípravok je, čo všetko dokáže, ako dlho ho niekto používal a aké závratné zázraky už stihol urobiť. Ale oni sami nevedia, ako sa volá, koľko ho je a kde sa predáva.

Jednoducho preto, že tieto informácie sú vždy iné. Vymýšľajú názov a neskôr ho doplnia, až potom vznikne reklamná kampaň. Tu je však očividné, že skôr, ako podvodné stránky vyrobili s presne rovnakými komentármi ako pri iných prípravkoch doteraz, spustili reklamy a naviedli ľudí tam. Napríklad táto reklama je zobraziteľná na uloz.to a aj na centrum.sk

Ukážka podvodnej reklamy, ktorá vedie na tieto stránky:

  • smutné je, že na podvodnej reklame je fotografia ukradnutá zo stránok predávajúcich plavky. To dievča nemalo nikdy problém s chudnutím a nadváhou.

chytrytrik-podvodnáreklama

Reklama vyššie je tá, ktorá vás sem môže prilákať. Neklikajte na reklamu nad týmto textom. Ide len o ukážku toho, čo vás môže na stránky prilákať. Dievča v plavkách vyzerá dobre. Tak prečo by sme na ňu neklikli? Zelené plavky a dievčina vás ale nikam nezavedú. Banner je stiahnutý a nie je súčasťou ich kampane, preto sa nikam nedostanete.

Rovnaké stránky už v minulosti propagovalo aj mnoho iných bannerov zverejnených na Centrum.sk s celkom inými prípravkami. Písali sme o sérii rôznych bannerov v tomto článku.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené