Internetové podvody

Varovanie pred zázračnou zubnou pastou DENTA SEAL

Varovanie pred zázračnou zubnou pastou DENTA SEAL
5 (100%) 1 hlas[ov]

Nechutné podvodné klamstvá, falošné informácie a vychvaľovania do nebies na stránke LINK1 pre zázračnú zubnú pastu DENTA SEAL. Vďaka nej vyliečite zubný kaz bez zubára! Pozor, opakujeme. Zubný kaz bez zubára. Už ste niečo také niekde počuli? Podvodné stránky a podvodné drísty vám toto sľúbia len za pár desiatok eur.

Denta seal zubná pasta

inzercia:

Prvé stránky sa hrajú na akýsi blog. Neexistujúca redakcia, kontakt, prevádzkovateľ a klikajúce prvky len svedčia o tom, že je to prasprostý fejk. Ksichty údajných spokojných zákazníkov sú len fotografie z rôznych zdrojov a stránok. NIkto reálny a už vôbec nie zo Slovenska. Druhý odkaz je ten, kam vedú všetky odkazy z prvej stránky. Na nákup. Tu vás nečaká nič reálne.

Pozor, podvodník si vymyslel odborníčku, Irinu Belickú

Opäť veľké množstvo klamstiev, ba dokonca aj falošná lekárka s menom Irina Belická. Falošná, lebo nikdy nikto taký nebol. Fotografia pochádza z fotobanky a podvodník si meno, aj funkciu jednoducho vymyslel. Prosím, tu je originál, ktorý len podvodník zneužil. Upozorňujeme, že ide o podvod a preto nedôverujte žiadnej uvedenej odbornej informácii.

irina Belická, falošná lekárka

Nestojí za nimi žiaden skutočný odborník. Podmienky uvádzajú len v angličtine. Sídlo je v Hongkongu. Preto pozor ešte viac.

Odkazy:

 • LINK1: https://www.hfdv.info/azYLVZmtbh/bAr9UVsd7dpB7U3/?brl=3&esub=HASH&rid=HASH&s_trk=HASHQ%2A%2A&site_option=0&subacc=mc&subacc2=yulia1&subacc4=80027&subid2=HASH&sxl=4&uactdata=HASH&utm_content=teasers_adru_sk.teeth_dentaseal_mc_yulia.7&utm_medium=17&utm_source=45893
 • LINK2: https://sk2.dentaseall.pro/aznonrlcki/ZkL1YB2I0rMcNwN/?esub=HASH&brl=3&rid=HASH&s_trk=HASH%2A%2A&site_option=0&subacc=mc&subacc2=yulia1&subacc4=80027&subid2=HASH&sxl=4&uactdata=HASH&utm_content=teasers_adru_sk.teeth_dentaseal_mc_yulia.7&utm_medium=17&utm_source=45893&oc_=1
inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
1
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
1
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

  Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

  Viac v rubrike:Internetové podvody

  1 Comment

  1. Ahoj.

   Kde môžem stiahnuť XEvil zadarmo na svojich webových stránkach?
   Mám informácie z vašej podpory. XEvil je naozaj najlepší program pre riešenie captcha, ale potrebujem najnovšiu verziu.

   Vďaka.

  Komentáre sú ukončené