Varovanie pred zázračnou zubnou pastou DENTA SEAL

Ohodnoťte článok

Nechutné podvodné klamstvá, falošné informácie a vychvaľovania do nebies na stránke LINK1 pre zázračnú zubnú pastu DENTA SEAL. Vďaka nej vyliečite zubný kaz bez zubára! Pozor, opakujeme. Zubný kaz bez zubára. Už ste niečo také niekde počuli? Podvodné stránky a podvodné drísty vám toto sľúbia len za pár desiatok eur.

Denta seal zubná pasta

Prvé stránky sa hrajú na akýsi blog. Neexistujúca redakcia, kontakt, prevádzkovateľ a klikajúce prvky len svedčia o tom, že je to prasprostý fejk. Ksichty údajných spokojných zákazníkov sú len fotografie z rôznych zdrojov a stránok. NIkto reálny a už vôbec nie zo Slovenska. Druhý odkaz je ten, kam vedú všetky odkazy z prvej stránky. Na nákup. Tu vás nečaká nič reálne.

Pozor, podvodník si vymyslel odborníčku, Irinu Belickú

Opäť veľké množstvo klamstiev, ba dokonca aj falošná lekárka s menom Irina Belická. Falošná, lebo nikdy nikto taký nebol. Fotografia pochádza z fotobanky a podvodník si meno, aj funkciu jednoducho vymyslel. Prosím, tu je originál, ktorý len podvodník zneužil. Upozorňujeme, že ide o podvod a preto nedôverujte žiadnej uvedenej odbornej informácii.

irina Belická, falošná lekárka

Nestojí za nimi žiaden skutočný odborník. Podmienky uvádzajú len v angličtine. Sídlo je v Hongkongu. Preto pozor ešte viac.

Odkazy:

  • LINK1: https://www.hfdv.info/azYLVZmtbh/bAr9UVsd7dpB7U3/?brl=3&esub=HASH&rid=HASH&s_trk=HASHQ%2A%2A&site_option=0&subacc=mc&subacc2=yulia1&subacc4=80027&subid2=HASH&sxl=4&uactdata=HASH&utm_content=teasers_adru_sk.teeth_dentaseal_mc_yulia.7&utm_medium=17&utm_source=45893
  • LINK2: https://sk2.dentaseall.pro/aznonrlcki/ZkL1YB2I0rMcNwN/?esub=HASH&brl=3&rid=HASH&s_trk=HASH%2A%2A&site_option=0&subacc=mc&subacc2=yulia1&subacc4=80027&subid2=HASH&sxl=4&uactdata=HASH&utm_content=teasers_adru_sk.teeth_dentaseal_mc_yulia.7&utm_medium=17&utm_source=45893&oc_=1

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Jedna odozva

  1. HelengaT september 26, 2019

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.