Ďalšia falošná súťaž na Facebooku na stránke: Maj krajšie Vianoce

Ohodnoťte článok

Ďalšia súťaž na Facebooku, tentoraz na stránke Maj krajšie Vianoce, ktorá nemá skutočný ani len ten názov. Všetko je narafičený podvod bez reálneho pozadia a plnenia. Tak ako vždy, aj tentoraz vám niekto sľubuje hodnotný dar, hodnotný predmet ako hlavnú cenu výhry.

POZNÁMKA: Nedávne podvodné súťaže sú identické. Prvá, aj tá druhá.

Maj krajšie Vianoce podvodná súťaž

Podvodná súťaž má toľko hlúpostí, že je to až zarážajúce

Podvodná súťaž, ktorá sľubuje zakrivenú televíziu SMART SAMSUNG, má toľko chýb, že to snáď ani nie je možné. Ide o presne totožné problémy a nedostatky, ako pri ostatných súťažiach, možno pokojne od rovnakého autora. Žiaden sponzor, žiadne skutočné stránky. Hoci v skrátenom názve sa uvádza názov stránky v podobe majkrajsievianoce.sk, v skutočnosti takýto web ani len neexistuje. Dementný marketing týchto stránok ich prezentuje s jediným jedným príspevkom. Všetko ostatné sú bezcenné príspevky spojené s obrázkom.

Všimnite si text, ktorý má tento príspevok pod sebou:

Chcete pozerať vianočné rozprávky na novej 📺 telke? Maj krajšie Vianoce 🎄 a vyhraj ! Súťažíme o 1x Televízor Samsung, zakrivená, FullHD, 3 D Smart, uhlopriečka 121 cm ! 😉
DAJ LIKE (Y) na tento obrázok a zdieľaj
DAj LIKE (Y) na našu FB stránku
Zdielať môžete neobmedzene ! Kto zdieľa viac má väčšiu šancu na výhru !
Súťaž sa pomaly končí dnes pred 19:00 oznámime meno výhercu.

  • Strašné chyby, neprofesionálny text.
  • Chýba vysvetlenie kto zastrešuje súťaž
  • Chýbajú skutočné podmienky a presné plnenie.
  • Chýba skutočný zdroj, zastrešovateľ
  • POZOR: hodnota výhry presahuje povolenú hranicu po ktorej vzniká povinnosť platby poistného a zdanenia výhry. Súťaž nikde neupozorňuje na túto povinnosť. Súťaž celkom ignoruje zákony SR.
  • Text k súťaži umožňuje nekontrolovateľné zdieľanie, opakované zdieľania, čím je len neprehliadnuteľná u priateľov tých, čo zdieľajú.
  • Podvodná súťaž niekoľko krát vystriedala text v ktorom definuje vyhodnotenie. Najskôr to malo byť po dosiahnutí 3000 fanúšikov. Potom sa to zmenilo na konkrétny deň a po konkrétnom čase. Nakoniec sa aj tak po konkrétnom čase neudialo absolútne nič. Neprišlo žiadne vyhodnotenie a ani výherca.

Opakovane vás varujeme

Neustále upozorňujeme na podvodníkov, ktorým sa darí veľmi rýchlo a hravo oklamať tisíce ľudí za pár dní. Naivne veria, že im niekto ponúkne zadarmo hodnotnú vec len tak, bez sponzora. Pritom tisíce ľudí zdvihnú hodnotu nejakej podvodnej stránke a tá následne zarába nemalé peniaze práve pre túto naivitu. Opakovane upozorňujeme, že tieto súťaže majú na svedomí podvodníci, respektíve jednotlivec podvodník, ktorý využíva neschopnosť rozlišovať podvodné a reálne súťaže.

Varujte všetkých, čo súťaž zdieľajú, nech nie sú spolupracovníci ďalšieho podvodného ťahu voči nepozorným ľuďom.

Inzertná plocha

Zľavy na pobyty v zahraničí

Odporúčané pre Vás

O autorovi článku: Tomáš Šalmon

Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.