Internetové podvody

Perle Bleue, podvodný prípravok ktorý len nahradil iný fejk krém

Perle Bleue, podvodný prípravok ktorý len nahradil iný fejk krém
3 (60%) 2 hlas[ov]

Opakovane sa stretávame s reklamami na kozmetické prípravky a boj proti vráskam. Tie najslávnejšie sa na internete prezentujú ako prípravky, ktoré objavila neznáma blogerka, náhodou vedci objavili, žena z Čadce, žena z Košíc vyskúšala prevratnú metódu… a iné odporné vymyslené bludy propagujú akési zázračné účinky. Presne rovnaké stránky aj rovnaké nakradnuté fotografie, dokonca zneužitá fotografia kráľa Gustava pri udeľovaní Nobelových cien, tvrdia, že sa vedcom podaril prevratný objav. V kozmetike? Prečo o tom nevieme? Už ste to nepochyben niekde videli.

Falošné prípravky na vrásky

inzercia:

Áno, rovnaké stránky a texty s fotografiami už uvádzali iné prípravky od rovnakých autorov. Neustále prípravok mení názov, ale to nevadí. Človek nie je tak sprostý, aby nepostrehol zmenu zvyšku, ak aspoň trochu sleduje, čo na slovenskom internete najväčšie portály propagujú.

Podvodníci len nahradili staré a prezradené za nové

Aktuálne sa prvenstvom zhovadilosti a primitívneho obsahu môže pýšiť kampaň propagujúca prípravok Perle Bleue, akýsi krém, ktorý sa ešte nedávno volal inak. Naposledy to bola podvodná kozmetika Lefery, ktorá ako zákazníkov používala falošných ľudí, referencie si vymýšľala a prekladala do rôznych jazykov. Písalo sa o tom napríklad aj tu: http://zn.sk/podvodne-reklamy-odporucaju-krem-topanky-proti-vraskam/

Dnes rovnaká stránka presťahovaná na inú doménu nahradila Lefery krém za Perle Bleue a hrá na to, že ide onový prevratný objav s časovo obmedzenou akciou. Tá sa posúva každý deň, len aby psychologicky pôsobila a tlačila na ľudí.
http://e-beautyjournal.com/421/krasa/perle-bleue/

Na prípad reagujeme, keďže sa nám znova ozvali ďalší poškodení a podvedení.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

    Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

    Viac v rubrike:Internetové podvody

    Komentáre sú ukončené