Internetové podvody

Ďalší podvodný prípravok a web, vraj výživa kĺbov Flexa Plus

Ohodnoťte článok

Ďalší falošný prípravok na falošnom hnusnom webe a cez falošné stránky, ktoré ho propagujú ako akýsi zázrak. tentoraz to má byť prípravok na výživu vašich kĺbov. Absurdný prejav demencie zodpovedného podvodníka je aj v tom, že balenie na obrázkov nesie text “doplnok stravy pri diéte”, ale oni ho ponúkajú ako záchranu vašich kĺbov, pri všetkom podvodnom nafingovanom obsahu, ktorý na stránkach je, v podstate ako jediná záchrana, ktorá vám dovolí žiť ďalej.

Flexa Plus prípravok

inzercia:

Veríme, že v tomto prípade nebudeme musieť predkladať všetky dôkazy. Ide totiž o presne rovnaký zdroj fotografií, rovnakého autora, rovnaký zámer a rovnaký pôvod výrobkov, s rovnakými vlastnosťami podvodných nafingovaných stránok, falošných komemtárov a ďalších vlasností, ako pri všetkých doterajších prípadoch OptiMaskPro, Zelenej kávy, Acai Berry, rôznych zázračnýc bobúľ, kozmetiky Lefery, zázračného prášu na chudnutie Nidora a zázračných metód na naučenie cudzích jazykov za pár týždňov. všetko je identické, pôvod, aj miesto, kde sa reklamy zobrazujú – neustále Centrum.sk, Azet.sk, Cas.sk, Pluska.sk, Webnoviny.sk, Atlas.sk – bez prestávky a obmedzení sú všetci návštevníci neustále vystavovaní tomuto zobrazovaniu.

Varovania a odporúčania:

  • vyhnite sa z ďaleka akejkoľvek dôvere tomuto prípravku, ktorý je ponúkaný cez podvodné reklamy a podvodné stránky. Opakujeme, že nehodnotíme účinky všetkých týchto nakoniec bezcenných prípravkov, hoci už zarážajúcim musí byť pre každého spotrebiteľa absencia akéhokoľvek slovenského popisu zloženia, návodu na použitie a certifikácie. Samozrejme, že tieto prípravky nič z toho nemajú. Slovenské úrady netušia nič o tom, čo na trhcez hranice prichádza a úrady ani netušia, čím všetkým, čo dorazí z pochybných neexistujúcich firiem a od podvodníkov, zasviní ľudské telo nepozorného zákazníka. V tomto prípade však opäť hodnotíme hlavne odpornú neprehliadnuteľnú drzosť nalákať zákazníkov na nákupprípravku prostredníctvom nafingovaných podvodných stránok s fingovanými informáciami. To je presne problém, prečo je tu pripojený ďalší prípad ďalšieho prípravku a ďalšieho portálu.
  • verte, že žiadni “odborníci z oblasti rehabilitácií z Bratislavy” ako ich stránky nazývajú, o tejto stránke nevedia. Poznáme totiž jeden celý tím rehabilitačných sestier a s primárom a práve sestričky sú v čase prípravy tohto článku online a overujeme si, pre každý prípad, či niekedy vôbec počuli o niečom takom. Nie, nepočuli, samozrejme. Žiaden FlexaPlus im nikdy nebol predstavený a pochybujú, že by vôbec nejakí skutoční odborníci na rehabilitácie dostavili na nejakú prezentáciu, či mali možnosť sledovať nejaké účinky. Najmä ak to nie je testované liečivo. Hovadiny, hovadiny, hovadiny!
  • Veľký pozor si dávajte na stránky, ktoré sú cieľom týchto reklám: http://latestfromtheworld.com/421/flexaplus/ – avšak ešte väčší podvodný podraz je následná stránka, kam sa dostanete ak kliknete kamkoľvek na tej prvej. Nejde totiž o magazín, ako sa snaží vyzerať. Ale tento odporný podraz voči ľuďom smeruje všetkými miestami sem, na stránky: http://webmoneysaver.com/421/flexaplus/. Tam nájdete obrovskú sprchu kradnutých fotografií cudzích ľudí so slovenskými menami a vymyslenými príbehmi, falošné informácie o účinkoch a kadečom. Dokonca sa tam nachádza prezentácia akéhosi doktora, ktorý sa volá Andrej Krečmár a má mať 15 rokov kliniku v Bratislave. Taký lekár v Bratislave neexistuje. A nikdy neexistoval. Títo prašivý podvodníci opäť len zneužili fotografiu z fotobanky (SHUTTERSTOCK). Originál sa nachádza na tomto odkaze. Analyzovali sme tvárové črty a našli zhodu práve v zdrojovom súbore. Lekár je vymyslený. Rovnako ako kompletne všetky stránky. Toto nám žiaľ ako pravidú metódu prezentuje reklamný priestor najväčších slovenských portálov. Toto nie je ich poškodzovanie, ale tvrdenie – reálny fakt, ktorý vidí celé Slovensko.
inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
1
Šťastný
1
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené