Internetové podvody

Stan Dutton a jeho “PRED A PO” fotografia, zneužívaná podvodníkmi

Ohodnoťte článok

Stan Dutton je odborník na výživu, inštruktor a osobný tréner zo stránok TFWboston.com. Bolo to pred niekoľkými rokmi, kedy urobil sám sebe niekoľko snímkov, na ktorých dokázal, že stačí naozaj málo, aby sa dalo klamať na fotografiách typu PRED A PO. Takéto fotografie sú často používané na stránakch o životospráve, o chudnutí a diétach. V oveľa viac prípadoch sa však tento typ fotografií používa v pochybnom rozsiahlom marketingu pochybných, podvodných, či nefungujúcich prípravkov, ktoré nemajú skutočnú klientelu a skutočných testérov. Jedine ak si ich vytvoria pomocou nakradnutých fotografií.

Stan Dutton, často zneužívaný

inzercia:

Reálny rozdiel je 5 sekúnd

Na fotografii je reálny rozdiel len 5 sekúnd. Stan tým demonštroval, že stači napnúť svaly, inak sa tváriť a z ochabnutých svalov sú svaly krásne a tmavé, prekrvené, lákavé… závidenia hodné. Má presne to isé oblečenie, aj doplnky. Dajte si mimoriadny pozor na to, ako táto slávna fotografia vyzerá. Nepochybne sa už zajtra stretnete s presne touto istou snímkou v súvislostis reklamou na nejaký podvodný prípravok. Údajne tento “Slovák objavil tajnú prísadu a mqajitelia celocviční ho nenávidia, pretože už netreba chodiť do telocvične, iba jesť prípravok z plodiny menom….” Množstvo klamstiev, ktoré sa objavujú. na vás padá aj na mnohých slovenských portáloch. Tie nemajú zisk z bežnej reklamy, preto sú motivovaní veľkou províziou, keď propagujú reklamné scripty zahraničných firiem aj s takýmto pochybným tovarom.

Našli ste niekde jeho fotografiu? Skúste ho kontaktovať na jeho emaily: stan(zavináč)tfwboston.com

Upozornenie:

  • žiadne šialené prípravky
  • žiadna chémia a podvodné stránky
  • za jeho svalmi sú drina, poriadna životospráva a znova drina a vlastný pot!

Stan patrí medzi najzneužívanejších ľudí na snímkach “PRED A PO” na internete. S tak rozsiahlym zneužívaním rôznymi podvodnými prípravkami sa totiž nestretol azda žiaden iný tréner. Najmä vtipný je jeho prípad, keďže PRED a PO je vlastne stále ON v rovnakom čase. Z prípravkov, ktoré ho zneužívajú opakovane, je to napríklad Trenorol, prípadne masívna kampaň propagopvaná na slovenských portáloch, Od Azet.sk, Centrum.sk, po Webnoviny, Linkuj.cz, či Uloz.to.
Využívajú ho aj mnohí pre predaj steroidov a rôznych prípravkov, ako napríklad: steroidmerkezi.net/hazir-kurler/ileri-seviye-definisyon-kuru

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

    Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

    Viac v rubrike:Internetové podvody

    Komentáre sú ukončené