Varovanie pred PAPIFORTE, zázračný šmejd proti kožným papilómom

Ohodnoťte článok

Kožné výrastky, takzvané papilómy, majú odteraz údajne jednoduché riešenie.  Podľa reklamných bannerov, ktoré nás zaplavujú pri surfovaní na stránkach centrum.sk, ale aj mnohých iných v rôznych reklamných sieťach. Rôzne tvrdenia o boji prti papilómom obete internetového podvodu v skutočnosti nalákajú na stránky akou je táto – LINK1. Na stránke na vás čaká obrovské množstvo podvodného klamstva. Vymyslení lekári, vymyslené informácie, vymyslené texty k vymysleným zákazníkom a spokojné recenzie spokojných zákazníkov, ktoré nezakladajú na pravde ani len fotografiou, či vymyslenými menami. Skutočné a pravdivé na stránkach, ktoré ponúkajú PAPIFORTE, nie je absolútne nič. Počas prvej analýzy sme narazili na inú adresu s rovnakým podvodným zhlukom falošných informácií a situácia bola totožná. PAPIFORTE, podvodný prípravok proti papilómom

Pozor na PAPIFORTE

Upozorňujeme pred nákupom na pochybnom webe z dôvodov, že všetko, od lekárov, zákazníkov, po podivný systém objednávky, je na stránke falošné. Ohrozenie tak vidíme práve v dôverčivosti ľudí, ktorým sa môžu zdať informácie publikované na stránkach ako dôveryhodné, zaujímavé, či pravdivé. Akákoľvek recenzia, alebo hodnotenie prípravku PAPIFORTE padá na tom, ako sa prezentuje, ako sa predáva a čo pri predaji používa. Nemáme prípravok, netestujeme ho, za to nám celkom stačí vidieť práve spôsob prezentácie, sľuby, klamstvá a zavádzanie v nechutnej miere.

Platí nasledovné:

  • Juraj Kargunsky, lekár s 31 rokmi skúseností, – je vymyslený a neexistujúci človek. Podvodníci tu prezentujú fotografiu lekára z fotobanky ALAMY – originál, ktorý podvodník zneužil, zachycuje modela. Fotografiu používa množstvo svetových médií, napríklad na Slovensku aj SME.SK a množstvo portálov. Originál nájdete tu: https://www.alamy.com
  • Viac ako 120 000 ľudí si ho už kúpilo! – toto tvrdenie je podložené asi rovnakým zdrojom ako naše tvrdenie, že sme najväčší portál na svete. Z brucha vymyslená blbosť.
  • Systém komentárov má políčka, dovolí vám ich vyplniť, ale reálne váš komentár nepridá nikam. Všetky komentáre vyššie sú totiž súčasťou stránky s premenlivým dátumom, nejde o skutočné komentáre. Ide o falošné komentáre.
  • Stránky nazvané SOUČASNÉ ZDRAVÍ sú na absurdnej doméne, neuvádzajú prevádzkovateľa, redaktora, neobsahujú reálne položky a dostupné hľadanie, prvky ako na skutočnom magazíne. Absolútne všetko je tu fingované.

Podvodné oficiálne stránky papiforteofficial.com

Podvodné sú tiež údajné oficiálne stránky prípravu PAPIFORTE na adrese:  LINK2 – papiforteofficial.com. Stránky uvádzajú rovnaké podvodné informácie, falošného lekára, aj navymýšľané sprostosti o účinku liečiva. Stránky sú na pohľad pekné a preto sa nepochybne nájdu obete, ktoré uveria sľubom a pekným slovným spojeniam.

PAPIFORTE, podvodný prípravok proti papilómom

  • Obchodné podmienky sú výsmech. Príklad hodný exemplárneho riešenia slovenskými úradmi. Na to je však nutné, aby obete podvodu kontaktovali SOI.SK a upozornili na to, čo tu web prezentuje ako obchodné podmienky. Neuveriteľné. Žiaden prevádzkovateľ, žiadne povinné náležitosti v zmysle zákona. Kontaktný formulár je výsmech. Informácie o vrátení tovaru sú jeden strašne preložený text, ktorý v niektorých vetách ani nedáva zmysel.
  • Celkovo predaj tu prebieha v rozpore so zákonom a platnou legislatívou nie len Slovenska, ale ktorejkoľvek európskej krajiny. Nehoráznosť v podobe pochybného predaja, stránky poskladanej z klamstiev a falošných odborných garancií, naozaj prekvapuje.
  • Na stránke je dokonca odpočítavanie. Máte sa rozhodnúť do 15 minút, inak prídete o super ponuku. Debilná nátlaková akcia má docieliť len jediné. Čo najrýchlejšiu objednávku, aby ste si nestihli na inom mieste preveriť, že stránky prezentujú klamstvá a hlúposti. Odpočítavanie pritom začne odznova, keď na stránky prídete neskôr. Žiadna akcia reálne nekončí.
  • Upozornenie, aby ste nezatvárali stránku je tu prečo? Ako si vôbec dovoľujú niečo také dávať na stránky? Nie je práve na užívateľovi, či stránku zatvorí, alebo nie?

Linky z článku:

  • LINK1: https:(2x lomítko)soucasne-zdravi.com/index.php/761/152?utm_source=etarget&utm_medium=cpc&utm_campaign=etarget
  • LINK2: https:(2x lomítko)papiforteofficial.com/761

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.