Internetové podvody

Varovanie pred PAPIFORTE, zázračný šmejd proti kožným papilómom

Varovanie pred PAPIFORTE, zázračný šmejd proti kožným papilómom
5 (100%) 2 hlas[ov]

Kožné výrastky, takzvané papilómy, majú odteraz údajne jednoduché riešenie.  Podľa reklamných bannerov, ktoré nás zaplavujú pri surfovaní na stránkach centrum.sk, ale aj mnohých iných v rôznych reklamných sieťach. Rôzne tvrdenia o boji prti papilómom obete internetového podvodu v skutočnosti nalákajú na stránky akou je táto – LINK1. Na stránke na vás čaká obrovské množstvo podvodného klamstva. Vymyslení lekári, vymyslené informácie, vymyslené texty k vymysleným zákazníkom a spokojné recenzie spokojných zákazníkov, ktoré nezakladajú na pravde ani len fotografiou, či vymyslenými menami. Skutočné a pravdivé na stránkach, ktoré ponúkajú PAPIFORTE, nie je absolútne nič. Počas prvej analýzy sme narazili na inú adresu s rovnakým podvodným zhlukom falošných informácií a situácia bola totožná. PAPIFORTE, podvodný prípravok proti papilómom

inzercia:

Pozor na PAPIFORTE

Upozorňujeme pred nákupom na pochybnom webe z dôvodov, že všetko, od lekárov, zákazníkov, po podivný systém objednávky, je na stránke falošné. Ohrozenie tak vidíme práve v dôverčivosti ľudí, ktorým sa môžu zdať informácie publikované na stránkach ako dôveryhodné, zaujímavé, či pravdivé. Akákoľvek recenzia, alebo hodnotenie prípravku PAPIFORTE padá na tom, ako sa prezentuje, ako sa predáva a čo pri predaji používa. Nemáme prípravok, netestujeme ho, za to nám celkom stačí vidieť práve spôsob prezentácie, sľuby, klamstvá a zavádzanie v nechutnej miere.

Platí nasledovné:

 • Juraj Kargunsky, lekár s 31 rokmi skúseností, – je vymyslený a neexistujúci človek. Podvodníci tu prezentujú fotografiu lekára z fotobanky ALAMY – originál, ktorý podvodník zneužil, zachycuje modela. Fotografiu používa množstvo svetových médií, napríklad na Slovensku aj SME.SK a množstvo portálov. Originál nájdete tu: https://www.alamy.com
 • Viac ako 120 000 ľudí si ho už kúpilo! – toto tvrdenie je podložené asi rovnakým zdrojom ako naše tvrdenie, že sme najväčší portál na svete. Z brucha vymyslená blbosť.
 • Systém komentárov má políčka, dovolí vám ich vyplniť, ale reálne váš komentár nepridá nikam. Všetky komentáre vyššie sú totiž súčasťou stránky s premenlivým dátumom, nejde o skutočné komentáre. Ide o falošné komentáre.
 • Stránky nazvané SOUČASNÉ ZDRAVÍ sú na absurdnej doméne, neuvádzajú prevádzkovateľa, redaktora, neobsahujú reálne položky a dostupné hľadanie, prvky ako na skutočnom magazíne. Absolútne všetko je tu fingované.

Podvodné oficiálne stránky papiforteofficial.com

Podvodné sú tiež údajné oficiálne stránky prípravu PAPIFORTE na adrese:  LINK2 – papiforteofficial.com. Stránky uvádzajú rovnaké podvodné informácie, falošného lekára, aj navymýšľané sprostosti o účinku liečiva. Stránky sú na pohľad pekné a preto sa nepochybne nájdu obete, ktoré uveria sľubom a pekným slovným spojeniam.

PAPIFORTE, podvodný prípravok proti papilómom

 • Obchodné podmienky sú výsmech. Príklad hodný exemplárneho riešenia slovenskými úradmi. Na to je však nutné, aby obete podvodu kontaktovali SOI.SK a upozornili na to, čo tu web prezentuje ako obchodné podmienky. Neuveriteľné. Žiaden prevádzkovateľ, žiadne povinné náležitosti v zmysle zákona. Kontaktný formulár je výsmech. Informácie o vrátení tovaru sú jeden strašne preložený text, ktorý v niektorých vetách ani nedáva zmysel.
 • Celkovo predaj tu prebieha v rozpore so zákonom a platnou legislatívou nie len Slovenska, ale ktorejkoľvek európskej krajiny. Nehoráznosť v podobe pochybného predaja, stránky poskladanej z klamstiev a falošných odborných garancií, naozaj prekvapuje.
 • Na stránke je dokonca odpočítavanie. Máte sa rozhodnúť do 15 minút, inak prídete o super ponuku. Podozrivá nátlaková akcia má docieliť len jediné. Čo najrýchlejšiu objednávku, aby ste si nestihli na inom mieste preveriť, že stránky prezentujú klamstvá a hlúposti. Odpočítavanie pritom začne odznova, keď na stránky prídete neskôr. Žiadna akcia reálne nekončí.
 • Upozornenie, aby ste nezatvárali stránku je tu prečo? Ako si vôbec dovoľujú niečo také dávať na stránky? Nie je práve na užívateľovi, či stránku zatvorí, alebo nie?

Linky z článku:

 • LINK1: https:(2x lomítko)soucasne-zdravi.com/index.php/761/152?utm_source=etarget&utm_medium=cpc&utm_campaign=etarget
 • LINK2: https:(2x lomítko)papiforteofficial.com/761
inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

  Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

  Viac v rubrike:Internetové podvody

  Komentáre sú ukončené