Internetové podvody

Ďalší podvodný web, fejkový profesor Ernest Hurtiš a Magniskin

Ďalší podvodný web, fejkový profesor Ernest Hurtiš a Magniskin
3.83 (76.67%) 12 hlas[ov]

Ďalší podvodný a nebezpečný web a zázračný prípravok Magniskin, ktorý vás zbaví kožných ochorení, lupienky a kadečoho. Tentoraz sa podvodné stránky lekárskeho portálu vyhlasujú za jediné overené informácie. Tým priamo zavádzajú, ak o sebe hovoria, že obsahujú overené informácie. Samozrejme, že stránky „sk-skin(bodka)dryskinnews.eu“ v žiadnom prípade neobsahujú žiadne overené informácie, lekársky portál nie je lekárskym portálom a všetky informácie na týchto nebezpečných stránkach sú falošné. Tvrdenie, že látku vynašiel slovenský profesor, je ďalšie klamstvo, keďže samotný prípravok sa nachádza v predaji v rôznych krajinách celej Európy, meno autora je vždy iné, mená rovnakých tvárí ako klientov rovnako tak iné.

Slovenský lekársky portál a Magniskin

inzercia:

Magniskin údajne vymyslel slovenský profesor

Stránky sú neuveriteľne drzé.  Pri hlbšom začítaní sa do obsahu propagujúcom Magniskin na týchto hnusných podvodných stránok sa nestačíme čudovať. Údajne až 14 tisíc užívateľov už zlikvidovalo kožné zmeny. Profesor Ernest Hurtiš má byť oným odborníkom na molekulárnu biológiou. Uvádza sa tu aj pán Ján Martinský, ako spokojný klient. Škoda len, že klient nie je v skutočnosti spokojný, pretože neexistuje.  Fotografia zachytáva modela z USA.

Opäť sa tu objavujú hnusné prvky útočiace na psychológiu dôverčivých ľudí:

 • vymyslené fakty
 • vymyslený odborník
 • slovenský zdravotnícky portál NEEXISTUJE! – využívajú len tvrdenia a falošný imidž na oklamanie zákazníkov
 • psychologický nátlak o končiacej akcii a odpočítavanie,
 • predaj porušuje zákony SR: neidentifikuje sa predajca, netušíme, kto to je, čo chce, aké má podmienky, aké má reklamačné podmienky, aký je skutočný kontakt na predajcu, na koho sa obrátiť ak nám narastú oslie uši
 • na stránke je falošné absolútne všetko, dokonca aj predpoveď počasia, ukazujúca v čase -3° ich ustavičné 20°.

Odporúčanie: v žiadnom prípade neodporúčame využiť služby a produkty podvodného webu, o ktorom bola reč.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

  Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

  Viac v rubrike:Internetové podvody

  Komentáre sú ukončené