Podvodníci lákajú na prípravok proti poteniu HYDRONEX a fejk web

Ohodnoťte článok

Pozor na látku menom HYDRONEX a podvodné stránky na adrese http://www(bodka)e-commerceboard.com/1119543.html. Opäť ide o fingované stránky s podvodným obsahom, falošnými komentármi neexistujúcich komentujúcich a neexistujúcich zákazníkov. Falošný blog nesie v logu názov PASSION SK a červený kvet. Celá podvodná stránka obsahuje podivný strohý kód, ktorý má podivnú skladbu slov. A celkom hore, aby to vyzeralo, že to píše žena, je fotografia herečky zo seriálu Čarodejnice. Máme si myslieť, že ide o autorku blogu, ale zabudne sa podpísať. potenie hydronex

Predajné stránky pre HydroNex

Je to neuveriteľné, ale tento podvodný blog, ktorý nemá hlavnú stránku a ani žiaden odklik, je na rovnakej doméne, ako predajný oficiálny web, ktorý látku predáva. Na adrese http://www(bodka)e-commerceboard.com/sk_Hydronex_mr1/index.php  si totiž toto svinstvo s neznámym zložením a pozadím môžete kúpiť. Nižšie dokonca nájdete troch ľudí, ktorí to údajne už otestovali a potvrdzujú účinky. Lenže fotografie sú pokradnuté z rôznych stránok a rovnaké fotografie nachádzame na desiatkach iných aj podvodných webov s inými menami. Nejde o Katarínu z Prešova, Olivera z Humenného a ani o Sandru z Bratislavy.  Absolútne bez možnosti, že toto je originál a sto iných webov kradne z neho.

Aby to nestačilo, do celej veci podvodníci vymysleli lekára a oslovili ho menom Andrej Mak. Má byť endokrinológ a má byť zároveň ako lekárska kapacita, zárukou toho, že vec funguje a je účinná s dobrými výsledkami. Aká je pravda? Hnusný podvod. Žiaden taký lekár u nás neexistuje. Na fotografii je totiž model z fotobanky.

TO, že stránky predávajúce túto látku, nemajú vypracované GDPR, netušíte, čo si s vami budú robiť, do akých pascí a problémov vás dostanú, ako ich kontaktovať, netušíte. Povinné prvky predajcu dané zákonmi SR chýbajú. Je priam nemysliteľné, že takýto predaj ešte na Slovensku funguje. Kde sú naše úrady? Riešia určite niečo iné.

Prečo podvodné stránky a prečo podvod?

  • porušenie zákonov SR
  • falošné komentáre
  • falošný bloger
  • falošný lekár
  • falošní zákazníci
  • falošný text
  • falošná doména – čachre s oficiálnym predajcom a blogom na rovnakej doméne, blog, ktorý nie je blogom, predajný web, ktorý absolútne ignoruje to, ako má vyzerať skutočný predajný web.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.