Podvodné stránky pre OsteoRen, pochybné riešenie artritídy

Podvodné stránky pre OsteoRen, pochybné riešenie artritídy
4.2 (84%) 5 hlas[ov]

Sviatočné obdobie neznamená, že sa vyhneme podvodným stránkam. Reklamná sieť AdNow nám sprostredkúva na veľkom množstve českých a slovenských stránok podvodné reklamy na podvodné stránky a na podvodné prípravky. Dnes sa nám podarilo naraziť na fingované stránky prezentujúce Jána Vala, ako baníka, ktorý si zničil zdravie a potrebuje si ho obnoviť. Zarážajúce je, že na stránkach sú niektoré zdravotné ťažkosti nasmerované nie na vysvetlenie ťažkostí, ale na rovno kúpu prípravku. Ide o priamy predaj prípravku OsteoRen.

OsteoRen a podvodná liečba artritídy

Osteoren alebo ArthroNEO?

Je jedno aký prípravok hľadáte, či OsteoRen alebo ArthroNEO. Oba sú propagované síce rôznymi sloganmi a stránkami, no v konečnom dôsledku rovnakou sieťou. Obrovské počty falošných textov, článkov a webov na internete v rôznych krajinách, propagujú prípravky s oboma názvami. Najmä však s tým druhým. Stále sú to ale tie isté nakradnuté fotografie, len sa mení meno a krajina.

Dôkazy o protizákonnej a podvodnej činnosti:

 • Podvodné stránky na adrese „dxtrack55.info/rndr/Osteoren_SK_Blogs_J_n_Vala2/?ap=6678“ zobrazujú fotografiu zranenej a operovanej nohy. Táto fotografia je používaná vo veľkej miere v internetovej kampani na prípravok ArthroNEO
 • Rovnaká fotografia je aj v podvodnej stránke na ArthroNEO s menom Dušan Pastorek. Majú obaja páni veru poriadne podobnú nohu aj zranenie. Viz: „www.refreshyourjoints.com/sk_arthroneo_g2/index.php“ a vtipný je aj pán Thej Ramos, ktorý má rovnakú nohu aj rovnaké texty, len fotografie tváre sú menej početné, Nezohnali Filipínčana s väčším počtom ukradnuteľných fotografií. www.movingisfreedom.com/ph-official_p3/index.php
 • Dôchodca na hlavnej snímke na stránkach uvádza, že sa vyliečil vďaka Osteoren. Rovnakú fotografiu niekoľko mesiacov používajú stránky, ktoré tvrdia, že sa vyliečil z artritídy pomocou jablčného octu. Píše sa o tom na „http://www.eclipsephase.ru/post/941?white=2&utm_term=8&utm_source=noinfo&utm_medium=941&lang=en“
 • Niektoré stránky používajúce fotografie z tejto problémovej stránky, smerujú na nákup prípravu VaryForte. Ten je však predávaný na znova podvodných stránkach: http://es.varyforte.pro/rndr/Variforte_ES/?ap=2142&esub=-4A25sMQIWCgIfBwQNqoiKAAEAAQACqAYCXggCIggBCgEPBJOGE3EA, kde sa objavujú fotografie údajných lekárov. Lekári Rodrigo Lorenzo a Elena Talavera, nie sú lekíri, ale tváre z fotobanky Shutterstock. Kúpiť si ich fotografie môže ktokoľvek.
 • Na boku stránok sa nachádza niekoľko odlikov na iné zdravotné ťažkosti. Každý jeden odklik však stále vedie na nákup tejto masti.
 • Stránky sa snažia vyzerať ako magazín. V skutočnosti tento dojem len fingujú. Hlavné je predať čo najviac OsteoRen prípravku.
 • Stránky majú falošné komentáre. Tí ľudia existujú v mnohých jazykových mutáciách, len majú preložené komentáre do iných jazykov. Tváre zostávajú, mená sa menia.
 • Stránky neobsahujú náležitosti, ktoré by mal magazín obsahovať.
 • Cieľové predajné stránky neobsahujú zákonom stanovené povinnosti, neuvádzajú povinné prvky. Neuvádzajú obchodné podmienky v zrozumiteľnej podobe.
 • Pozor, samotné predajné stránky sa nachádzajú na rovnakej doméne ako magazín. Už toto je dosť absurdné a prekvapivé. Lekár s menom Mudr. Alexander Eduard nie je členom žiadnej komory na Slovensku a fotografia tohto lekára pochádza z nevedno akej fotobanky. Lekára a jeho fotografiu zneužíva vo veľkej miere prípravok Forskolin, Hondrokrém aj tento na adrese: com/sk/  kde ho uvádzajú ako lekára s menom Norton Davis.
 • Kĺbom sa už venuje podobná sieť falošných stránok v rámci prípravku Flexa Plus.

Varovanie:

Neodporúčame z dôvodu opakovaného a rozsiahleho porušovania zákonov Slovenskej republiky a  pre evidentné neprehliadnuteľné a nepopierateľné zavádzanie spotrebiteľa, reagovať na reklamnú kampaň. Neodporúčame objednávku prostredníctvom tejto a ani žiadnej inej podobnej podvodnej stránky. Varujte svojich blízkych.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Jedna odozva

 1. Anna Frličková september 21, 2017