Lekárka Júlia Fedorová odporúča Guarchibao, nikto taký ale neexistuje

Ohodnoťte článok

Upozorňujeme na falošné reklamy šíriace sa na slovenských portáloch, ktoré sľubujú zázračný úbytok váhy pomocou prípravku na chudnutie Guarchibao. Podrobnosti o reklamnej kampani, ale najmä o stránkach, ktoré túto látku prezentujú, nájdete v článku s rozborom. Samostatný článok by sme radi venovali autorite, ktorá by mala byť zárukou sľubovaných účinkov a fungovania látky Guarchibao. Odporúčateľom je totiž uvádzaný lekár s ďalšími faktami o jeho osobe, ktoré majú zavážiť pri vašom rozhodovaní a nakupovaní. V prípade ak si pred nákupom overujete spomínaných lekárov, robíte dobre a s najväčšou pravdepodobnosťou ste teraz narazili na tento článok.

Júlia Fedorová dietolgička - falošný lekár

Lekárka Júlia Fedorová, dietologička

Na adrese LINK1 sa nachádza viacero falošných informácií. Medzi nimi aj zmienka a fotografia lekárky menom Júlia Fedorová.

  • Lekárka s týmto menom na Slovensku, v Čechách a ani v Poľsku neexistuje. Meno je vymyslené vrátane príslušnej špecializácie.
  • Fotograafiu len skopírovali z iných falošných stránko. Rovnakú totiž nájdete na množstve kazašských stránok, prikladáme niekoľko príkladov, kde sa vždy volá lekárka inak. Ide o rovnaké stránky, no látka sa volá NEOSLIM, uvádzaná ako Neo Slim, alebo NeoSlim.

Príklady:

  • https://tomas(bodka)kz/imgp/3T_l2RG8i1bAIzc9b8AmZd1FOi6ZoI8tx87DFj3W12mLS_I0WyYt3zUIio0Ya11hEbyyHOaN61Q28VPfGDWkJo0ETGRYTT8ZU6NpiYYApoM=
  • https://yandex(bodka)kz/collections/card/5ba0a9b536c8dfea690d585d/
  • http://astana(bodka)promportal.su/goods/18105691/neo-slim-neoslim-dlya-snizheniya-vesa.htm

LINK1: http://www.myslimmingstory(bodka)com/sk_guarchibao_mr1/index.php

Odporúčanie

nevyužívať produkty predávané cez podvodné stránky s falošnými lekármi. Stránky, ktoré sú predmetom tohto článku obsahujú niekoľko faktov o protiprávnom predaji podozrivých prípravkov.  Čiže:

  • nejasný pôvod prípravku, neexistujúce presné zloženie a neexistujúce garancie
  • falošný lekár, vymyslené meno Júlia Fedorová a neexistujúca identita uvádzaných zákazníkov a autorít
  • neexistujúci predajca, neidentifikácia, neuvádzanie povinných náležitostí v zmysle obchodného zákonníka a platných zákonov SR vôbec.
  • Ignorácia všeobecných obchodných podmienok, uvádzanie dôležitých prvkov v angličtine, hoci je predaj cielený na Slovensko a slovenských zákazníkov.
  • vzhľadom na viacero pochybných vlastností tejto stránky, informácií na nej a tiež povedomie o tejto látke v rámci vyhľadávania v slovenčine vôbec neodporúčame objednávku. Ak ste objednali a objednávka je na ceste, odporúčame neprevziať ju a nedokončiť transakciu. Odporúčame rovnako tak kontaktovať predajcu a odmietnuť akúkoľvek ďalšiu transakciu.
Tags: ,

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.