HOAX

Pozor na rast svalov s FormExplode a web pomoc-svaly-online.com

Ohodnoťte článok

Rovnaké podvodné stránky, aké predávajú prípravok Flexa Plus New – presne rovnaké logo, narafičené odkliky, reklamy a hlúposti, propagujú prípravok Formexplode na rast svalov. Vraj odborníci a vedci zo Švajčiarska varujú, že 10 kilogramov svalov dokážete s týmto prípravkom nazbierať už za 1 mesiac. Hlúposti. A opäť je to slovné spojenie “nová formula”. Popis podvodných prvkov je presne identický ako na predošlých stránkach s prípravkom Flexa Plus New na boľavé choré kĺby. Zmenila sa len doména a textový obsah, zameranie, či fotografie. Teraz je to:  http://pomoc-svaly-online.com/muscle/

podvodný banner na rast svalov

inzercia:

Podvodný banner, ktorý propaguje prípravok a žiaľ cez sieť Google reklamy sa môže objaviť aj u nás.

Odborník na kulturistiku Tomáš Farana neexistuje

Pozor, na stránkach sa uvádza odborník na kulturistiku menom Tomáš Farana. Má byť akousi garanciou, že všetko je pravdivé a všetko naozaj funguje. Nič také. Podvod. Ten chlap posilňuje a vypracoval sa vlastnou drinou. Aj touto fotografiou sa pochválil na sociálnej sieti a títo podvodníci si ju len stiahli.

formexplode

Čo viac k tomu povedať? Kompletne všetky fotografie sú pokradnuté z internetu z rôznych miest, mená sú vymyslené, ich príbehy vymyslené. Všetky fotografie vypracovaných tiel sú vypracované z reálnej práce a nie z tohto prípravku.

POZOR: neodporúčame nákup, keďže nie je známe ani zloženie, ani predajca, ani reklamačný postup, ani skutočný výrobca, pôvod a okrem toho prípravky s istejším výsledkom sú bežne dostupné aj doma za zlomok ceny. Toto pochybné nič je skôr riziko v každom jednom smere. O to viac, že by ste ho mali jesť.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

    Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

    Viac v rubrike:HOAX

    Komentáre sú ukončené