Problém s aktualizáciou WordPressu: vaše správy dorazili až teraz

Ohodnoťte článok

Priatelia a návštevníci magazínu hoax.sk, radi by sme informovali o chybe, ktorá sa nachádzala v systéme WordPress na ktorom beží aj HOAX.sk. Po poslednej aktualizácií nám prišlo veľké množstvo vašich námetov a správ, ktoré ste písali nie emailom priamo, ale vpísali do formulárov na stránkach.

redakcia

Tie sme pred časom vypli, no napriek tomu ste nám počas ich nefungovania napísali viacero námetov, aj ďakovných správ. Niektoré z prípadov, ktoré ste nám nahlásili, sa k nám dostali buď od vás cez Facebook stránky FB.com/Varovania, alebo sme ich sami našli. Budeme sa snažiť venovať všetkým prípadom, ktoré ste nám zaslali a reagovať na tie správy, ku ktorým potrebujeme podrobnosti.

Ospravedlňujeme sa vám  aj za neodpovedanie na tieto správy, keďže sme o ich existencii doteraz ani nevedeli. Chyba, ktorá systém obsahoval, sa týka mnohých portálov. Nie sme v tom sami. Vám však z našej stránky žiadne riziká nehrozia. Celý problém bol len na strane prijímania formulárov a ich odosielania k nám.

Redakcia HOAX.sk

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.