Problém s aktualizáciou WordPressu: vaše správy dorazili až teraz

Ohodnoťte článok

Priatelia a návštevníci magazínu hoax.sk, radi by sme informovali o chybe, ktorá sa nachádzala v systéme WordPress na ktorom beží aj HOAX.sk. Po poslednej aktualizácií nám prišlo veľké množstvo vašich námetov a správ, ktoré ste písali nie emailom priamo, ale vpísali do formulárov na stránkach.

redakcia

Tie sme pred časom vypli, no napriek tomu ste nám počas ich nefungovania napísali viacero námetov, aj ďakovných správ. Niektoré z prípadov, ktoré ste nám nahlásili, sa k nám dostali buď od vás cez Facebook stránky FB.com/Varovania, alebo sme ich sami našli. Budeme sa snažiť venovať všetkým prípadom, ktoré ste nám zaslali a reagovať na tie správy, ku ktorým potrebujeme podrobnosti.

Ospravedlňujeme sa vám  aj za neodpovedanie na tieto správy, keďže sme o ich existencii doteraz ani nevedeli. Chyba, ktorá systém obsahoval, sa týka mnohých portálov. Nie sme v tom sami. Vám však z našej stránky žiadne riziká nehrozia. Celý problém bol len na strane prijímania formulárov a ich odosielania k nám.

Redakcia HOAX.sk

Inzertná plocha

Zľavy na pobyty v zahraničí

Odporúčané pre Vás

O autorovi článku: Tomáš Šalmon

Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.