Internetové podvody

Nehorázny podvod lieči oči zázrakom Pinhole Glasses (dierkové okuliare)

Nehorázny podvod lieči oči zázrakom Pinhole Glasses (dierkové okuliare)
4.18 (83.64%) 11 hlas[ov]

Oči a problémy s nimi trápia mnohých z nás. Veď aj preto je tu stará známa podvodná sieť falošných výrobkov a zázrakov. Tentoraz nám prináša riešenie, Pinhole Glasses, na všetky problémy s očami. Predáva nám pinhole glasses, čo sú len dierkové okuliare. Zrejme nakúpili v zahraničí veľkú zásobu tohto vynálezu, ktorý je skôr nebezpečné používať, ak to robíme len tak vo viere a pri sľuboch podvodníkov, že práve vo vašom probléme budú všeliekom. Nie, okuliare Pinhole Glasses nemajú žiadnych prevratných odborníkov, ani profesorov, ako to vyhlasuje podvodný web. Nemá za sebou žiaden zástup spokojných zákazníkov. Pinhole Glasses nemajú ani len oficiálneho predajcu a všetky tie výskumy, ktorými sa oháňajú. Nemajú absolútne nič.

POdvodníci predávajú pinhole glasses na colorcompose

inzercia:

foto: námet priniesol čitateľ podpísaný ako Malcolm X, ďakujeme. Celú galériu si môžete pozrieť na fb.com/Varovania

Nič proti Pinhole Glasses, ktoré naozaj fungujú. Problém je inde. Podvodníci zobrali niečo, čo existuje. Zabalili to do nového obalu, pridali tomu zázračné schopnosti, vymysleli ľudí, mená, mestá, výskumy, vymysleli si nehorázne sľuby, účinky a zázraky.

 • Podvodné stránky Colorcompose.com/sk predávajú zázrak za 37 €, pritom stojí 2 €

Pinhole Glasses podvodná stránka a predaj

 • Vymysleli si Slovenský informačný portál, hoci nič s týmto názvom neexistuje a už vôbec nie na .COM doméne s takýmto obsahom, lekárom z fotobanky, neklikateľnými menu, prvkami, počasím a podobne.
 • Vraj zostávajúci počet kusov, pri objednávke, a čoraz viac sa blíži k nule. Prečo? Chce vás prinútiť urobiť neuváženú objednávku bez overovania. Chcú vás dotlačiť objednať si tovar, ktorý v skutočnosti nechcete a možno ani nepotrebujete. Pri nátlaku si to však nestihnete uvedomiť, pretože nezostáva čas na zhodnotenie skutočného záujmu.
 • Stránky bez prevádzkovateľa, zodpovednej osoby, kontaktu, možnosti čokoľvek si poveriť
 • Ako podnadpis je uvedené „Iba potvrdené informácie!“ čo je výsmech. Nie sú potvrdené ničím. Sú vymyslené od stola neznámeho šialenca, ktorý kašle na zákony, logiku, zdravý rozum, na nejaké svedomie. Absolútny ignorant potrebuje jediné, predať pomocou výmyslov, nehoráznych hlúpostí, čo najviac okuliarov, ktoré si sami kúpite za dve eurá… len možno bez tej krabičky ako na obrázku.

Pinhole Glasses ako vynález existuje, za 2 €

Pinhole Glasses, čiže Dierkové okuliare sú v skutočnosti bežným a cenovo dostupným nástrojom na precvičovanie unaveného oka, napríklad po vážnych operáciách. Cez dierkové okuliare preniká len veľmi málo svetla. Ak je v očiach refrakčná chyba, pomôžu získavať ostrejší obraz. Pozerať sa cez ne však dá len na krátko, v rámci cvičenia. A ľudia so 6 dioptriami na krátku vzdialenosť ich nesmú používať vôbec. Pre drvivú väčšinu chýb oka nemajú absolútne žiaden účinok, ba čo je horšie, skôr chybný zrak skresľujú ešte viac. Pre niektoré očné vady nie je absolútne vhodný a to podvodníci tento zázrak odporúčajú ako zázračného liečiteľa všetkým.

Niektorí predajcovia (pozor: oficiálni, naozajstní predajcovia so sídlom, menom, aj oprávnením podnikať a predávať) uvádzajú aj účinky zlepšovania zraku, ak má ich nositeľ menšie dioptrie.

Je však neprípustné túto pomôcku považovať za liečiteľa všetkých ochorení oka, bežných problémov a pýtať za ňu tak nehorázne peniaze, cez falošných neexistujúcich profesorov, lekárov, cez falošný portál, cez vymyslených zákazníkov, podvodnú predajnú sieť plnú sprostých výmyslov postavených na vode.

MIMOCHODOM: pamätáte si podobný prípad? Pomôcka na masáž očí OptiMask pro bola rovnakou podvodnou sieťou stránok predávaná ako liek na všetky typy ochorenia očí. Vraj vylieči všetko a vráti zrak aj slepcovi. Za šialenú sumu, pritom šlo o relaxačnú pomôcku bez účinkov na zrak samotný, iba ak na svaly viečok a okolia oka. Ó áno. Na eBay stála táto pomôcka len 5 dolárov. Ako inak.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
13
Šťastný
5
Milujem to
4
Nie som si istý
5
Hlúposť
3
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

  Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

  Viac v rubrike:Internetové podvody

  3 Comments

  1. Ďalšia alternatívna stránka https://havewickedfaith.com/sk/

  2. Tych stranok je neurekom, zazracnu metodu vyvinul mlady Slovak z Nitry! 😀 😀 😀 https://rigthoffer24.com/421/ayurreadpro-med-m-genius/gps/

  Komentáre sú ukončené