Pochybné praktiky

Inzercia na Pluska.sk bezpečná? Dajte si pozor, ak na ňu klikáte

Ohodnoťte článok

Dlhodobo si všímame inzertný priestor na Slovenskom internete. Rovnaký inzertný priestor a množstvo podvodných prípravkov a firiem sa neprezentuje len na Atlas.sk a Centrum.sk, prípadne na stránkach Azet.sk, ale aj na stránke Pluska.sk, ktorú až tak veľmi nenavštevujeme. Podľa našich zistení sa však na Pluske v rovnakej miere, ako inde v menovaných portáloch objavuje obrovské množstvo podvodníkov. Beztrestne, bez obmedzení, reklama servíruje podvodné klamstvá a sviniarov okrádajúcich ľudí o peniaze na falošné informácie, falošných lekárov, falošné účinky s falošnými zákazníkmi, ktorí hrajú na spokojných používateľov.  Je to nemysliteľné, ale sme na Slovensku. Nemôžeme sa čudovať. Beztrestné zverejňovanie podvodných reklám hold prosperuje, pretože vynáša. Pri počte impresií denne môžeme hovoriť o mimoriadne mastných sumách denne.

Pluska reklamy

inzercia:

Obrázok zachytávajúci podobnú situáciu, ako v ktoromkoľvek inom článku na PLUSKA.sk. Reklamy malého formátu vedú na podvodné stránky. V tomto prípade sa vám otvoria

  • Podvodný šmejd, ktorému sme sa už venovali v článku o BIOSTENIX (nebezpečný pre falošných lekárov a falošné výskumy, sľuby a množstvo podvodných a protiprávnych praktík voči zákazníkovi)
  • Ďalší podvodný šmejd, na ktorý opakovane upozorňujeme s názvom HALLUPRO (nebezpečný pre falošných lekárov a falošné výskumy, sľuby a množstvo podvodných a protiprávnych praktík voči zákazníkovi)

UPOZORNENIE:

Článok vychádza z jasných faktov. Upozorňujeme, že článok nijakým spôsobom nepoškodzuje dobré meno nikoho. V tomto prípade jasne a pravdivo upozorňujeme na obzvlášť závažnú praktiku a klamanie ľudí zo strany inzerentov a neriešenie situácie zo strany prevádzkovateľa.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Pochybné praktiky

Komentáre sú ukončené