Inzercia na Pluska.sk bezpečná? Dajte si pozor, ak na ňu klikáte

Ohodnoťte článok

Dlhodobo si všímame inzertný priestor na Slovenskom internete. Rovnaký inzertný priestor a množstvo podvodných prípravkov a firiem sa neprezentuje len na Atlas.sk a Centrum.sk, prípadne na stránkach Azet.sk, ale aj na stránke Pluska.sk, ktorú až tak veľmi nenavštevujeme. Podľa našich zistení sa však na Pluske v rovnakej miere, ako inde v menovaných portáloch objavuje obrovské množstvo podvodníkov. Beztrestne, bez obmedzení, reklama servíruje podvodné klamstvá a sviniarov okrádajúcich ľudí o peniaze na falošné informácie, falošných lekárov, falošné účinky s falošnými zákazníkmi, ktorí hrajú na spokojných používateľov.  Je to nemysliteľné, ale sme na Slovensku. Nemôžeme sa čudovať. Beztrestné zverejňovanie podvodných reklám hold prosperuje, pretože vynáša. Pri počte impresií denne môžeme hovoriť o mimoriadne mastných sumách denne.

Pluska reklamy

Obrázok zachytávajúci podobnú situáciu, ako v ktoromkoľvek inom článku na PLUSKA.sk. Reklamy malého formátu vedú na podvodné stránky. V tomto prípade sa vám otvoria

  • Podvodný šmejd, ktorému sme sa už venovali v článku o BIOSTENIX (nebezpečný pre falošných lekárov a falošné výskumy, sľuby a množstvo podvodných a protiprávnych praktík voči zákazníkovi)
  • Ďalší podvodný šmejd, na ktorý opakovane upozorňujeme s názvom HALLUPRO (nebezpečný pre falošných lekárov a falošné výskumy, sľuby a množstvo podvodných a protiprávnych praktík voči zákazníkovi)

UPOZORNENIE:

Článok vychádza z jasných faktov. Upozorňujeme, že článok nijakým spôsobom nepoškodzuje dobré meno nikoho. V tomto prípade jasne a pravdivo upozorňujeme na obzvlášť závažnú praktiku a klamanie ľudí zo strany inzerentov a neriešenie situácie zo strany prevádzkovateľa.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.