Erotická zoznamka suverénne spamuje na kradnuté emailové adresy

Na odchytené emailové adresy z rôznych ilegálnych čiernych databáz je rozposielaný ďalší nechutný spam. Erotická zoznamka sa snaží získať návštevníkov spôsobom, ktorý je dnes typický pre podvodníkov a vďaka skupovateľom a ďalším podvodníkom kradnúcim adresy na webe, sa im samozrejme darí. Na narafičenú adresu nám dorazil teraz tento spam. Adresa má orientáciu na českú republiku a Slovensko v pomere 4:3, čiže je možný predpoklad, že ide primárne o problém v ČR a na slovenské adresy neprechádza. Smolu máte, pokiaľ ste svoju emailovú adresu zverejnili na českých stránkach, v inzercii a ocitla sa v konkrétnej čiernej databáze.

Erotická schuzka spam podvod

Spam prichádza z adresy: gabca@mail3r.org
Ako od užívateľa menom: Erotická seznamka!
S predmetom: Schůzka, kde jde jen o sex!
S textom správy:

Erotická seznamka!
Hledáš nekomplikovanou schůzku, kde jde jen o sex?
Zde najdeš během chvilky perfektního partnera se kterým můžeš dát volný průběh svým emocím a zálibám. Zcela anonymně můžeš procházet profily a soukromé obrázky ostatních uživatelů a zjistit, s kým máš společné záliby a zaměření. Pak už jen stačí napsat zprávu té, co tě skutečně zaujala!!
Největší stránka pro sexuální partnery v Čechách.
Žhavé setkání z Tvého blízkého okolí.
Diskrétní schůzky s opravdovými členkami.
Díky vyhledávání si najdeš partnerku se stejnými zájmy.
KLIKNI ZDE – Najdi sex v tvém blízkém okolí a užívej si

Pričom odkaz presmeruje na stránky mail3r.org a na ďalšie miesta, ktoré nebudeme v tejto chvíli otvárať. Záver emailu vykazuje prvky podvodu. Odvoláva sa, že vašu adresu získal na niektorom z partnerských webov, čo je absurdné tvrdenie, nepresné a snažiace sa o vyhnutie zodpovednosti. Najmä sa však takýmto neúplným tvrdením zbavuje nutnosti spresňovať, ak sa ohradí, že ich je sto a nevie presne, odkiaľ má akú adresu. Pravdou je, že konkrétnu našu adresu má skopírovanú z internetového inzerátu hľadajúceho fingovanú prácu a zárobok v oblasti, ktorá pritom ani neexistuje.

INZERCIA:

Share/Bookmark this!

Comments are closed.